X بستن تبلیغات
5. Fixed

اعزام ۱۴۸ تیم امدادی پزشکی به مناطق محروم استان ایلام

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ساسان زمانی شامگاه سه شنبه در محفل انس اعضای امدادی پزشکی و حلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی استان ایلام در محل مجتمع لاله اظهار کرد: این تیم های پزشکی خدمات درمانی و دارویی را به طور رایگان به افراد متقاضی ارائه کرده اند.

وی افزود:  تیم های درمانی خدماتی همچون (تست قند خون، فشارخون و غربالگری زمینه های خطرات بیماری های قلبی و عروقی) را به صورت رایگان به روستاییان مناطق محروم در قالب اکیپ های درمانی ارائه کرده و در کنار کارهای درمانی، فعالیت های آموزشی و فرهنگ سازی نیز انجام می دهند.

وی ادامه داد: تعدادی افرادیکه سال گذشته از خدمات درمانی بسیج جامعه پزشکی استان بهره مند شده اند، بالغ بر ۱۵ هزار نفر بوده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی ایلام یکی از برنامه های این نهاد را ارائه خدمات درمانی در حوزه چشم پزشکی عنوان کرد و یادآور شد: با راه اندازی بیمارستان تخصصی چشم در منطقه قنات آباد شهرستان سیروان که دو میلیارد ریال هزینه در بر داشت، به چهار هزار و ۹۰۰ نفر خدمات چشم پزشکی به صورت رایگان ارائه شد.

زمانی ایجاد بیمارستان صحرایی در مرز مهران که به ارائه خدمت به حدود ۱۸ هزار و ۱۰۰ منجر شد را از دیگر خدمات ارائه شده توسط اعضای بسیج جامعه پزشکی استان در سال ۹۴ عنوان کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار