فیلم همجنس گرایی دو دختر ثروتمند ایرانی + عکس” -آکا

,[categoriy]

فیلم همجنس گرایی دو دختر ثروتمند ایرانی + عکس” -آکافیلم همجنس گرایی دو دختر ثروتمند ایرانی + عکس” -آکا

آکاایران: فیلم همجنس گرایی دو دختر ثروتمند ایرانی + عکس”

آکاایران: جشنواره فیلم ساندنس۲۰۱۱ به فیلم«شرایط» که به تجربیات دو دختر ثروتمندایرانی در حوزه موسیقی، کلوپ های زیرزمینی، و تمایلات جنسی نسبت به هم،می پردازد تندیس خود را اعطا کرد.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این فیلم به دلیل تمایلات همجنسگرایی موجود در آن، ابراز شخصیت، وپرداختن موانع به اصطلاح فرهنگی در ایران، توجهات زیادی را در این جشنوارهبه خود جلب کرد.

کارگردان فیلم، که یک زن ایرانی الاصل متولد آمریکاست، این فیلم را درلبنان ساخته است. وی به رویترز اظهار داشته است: «امیدوارم با این کارزمینه جدیدی در سینمای ایران به وجود آورده باشم. این فیلم به مسائلزیادی می پردازد که سینمای ایران قبلا به آنها توجهی نداشته است از جملهتمایلات جنسی، مذهب، تعصب، عقده های روحی.»

جشنواره فیلم ساندنس (Sundance Film Festival) نام جشنواره سینمایی استکه از سال ۱۹۹۱ میلادی در ایالت یوتای آمریکا آغاز به کار کرده است. هدفتاسیس این جشنواره حمایت از فیلم ها و فیلم سازان مستقل عنوان شده است.این جشنواره در ماه ژانویه هر سال در بخش هایی چون مستند، درام و فیلم هایآمریکایی و جهان برگزار می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار