مردی با همدستی همسرش به دختر بی گناه هتک حرمت کرد

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"،  سرهنگ اکبر امینی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: یک خانم جوان با مراجعه به پلیس فتا از انتشار تصاویر شخصی خود در فضای مجازی و در محله ای که در آنجا سکونت دارند خبر داد.


وی تاکید کرد: با توجه به حساسیت پلیس در حفظ حیثیت و آبروی افراد و در اولویت قرار دادن اینگونه پرونده ها ، موضوع در دستور کار فوری کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.


وی افزود: در تحقیقات مشخص شد فردی ناشناس تمام تصاویر پروفایل شاکیه را در شبکه های اجتماعی مختلف جمع آوری و به مرور زمان در محل زندگی وی منتشر کرده و با نسبت دادن الفاظی ناشایست قصد هتک حیثیت وی را داشته است.


رئیس پلیس فتا همدان گفت: با انجام اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهم شناسایی، دستگیر و تمامی مدارک دیجیتال وی برای بررسی های علمی جمع آوری شد.
سرهنگ امینی اضافه کرد: متهم پس از مواجهه با مستندات انکار ناپذیر رایانه ای و به دست آمده از تلفن همراه وی، به بزه انتسابی اقرار کرد.


وی افزود: متهم با پدر شاکیه اختلاف کاری داشته و موثرترین روش برای انتقام گیری را انتشار تصاویر و هتک حیثیت دختر او دانسته است بنابراین با همدستی همسرش در شبکه های اجتماعی تمامی تصاویر را ذخیره و در گروه های محله زندگی دختر جوان منتشر کرده است.


رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: این زوج بدترین روش را برای انتقام گیری انتخاب کرده بودند.


سرهنگ امینی تاکید کرد: هرگونه تحرک و عمل غیرقانونی در فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا رصد شده و شهروندان می توانند موارد مشابه را با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی WWW.CYBERPOLICE.IR و قسمت گزارش مردمی به این مجموعه اطلاع دهند.

ایرنا

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار