تحقیق فیات‌کرایسلر درمورد مرگ هنرپیشه مشهور با جیپ گرند چروکی ۲۰۱۵

شرکت فیات‌کرایسلر اعلام کرد در مورد مرگ آنتون یلچین، هنرپیشه«پیشتازان فضا» که در تصادف خودروی فراخوان شده جیپ گرند چروکی ۲۰۱۵ جان باخت،

تحقیق فیات‌کرایسلر درمورد مرگ هنرپیشه مشهور با جیپ گرند چروکی ۲۰۱۵

به گزارش اخبار خودرو ،شرکت فیات‌کرایسلر اعلام کرد در مورد مرگ آنتون یلچین، هنرپیشه«پیشتازان فضا» که در تصادف خودروی فراخوان شده جیپ گرند چروکی ۲۰۱۵ جان باخت، تحقیق می‌کند.

به گزارش رویترز، پلیس اعلام کرد این هنرپیشه به‌دلیل حرکت خودروی شاسی‌بلند و گیر کردن او بین خودرو و درب فلزی کشته شده است. این در شرایطی است که در ماه آوریل شرکت فیات‌کرایسلر بیش از ۱/ ۱ میلیون خودرو شاسی‌بلند را در سراسر جهان فراخوان کرد، زیرا این خودروها هنگام خروج راننده از خودرو از حالت پارک خارج می‌شدند و حرکت می‌کردند. در اثر این مشکل جراحت ۴۱ نفر، ۲۱۲ مورد تصادف و ۳۰۸ مورد خسارت به اموال گزارش شده، اما برنامه‌ای برای تعمیر سریع این خودروها درنظر گرفته نشده است. اکنون مرگ این هنرپیشه موجب شده است نقص این خودروها دوباره مورد توجه قرار گیرد و اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا با مقامات محلی و فیات‌کرایسلر تماس گرفته است تا همه حقایق مربوط به این تصادف دلخراش را مورد بررسی قرار دهد.

تحقیق فیات‌کرایسلر درمورد مرگ هنرپیشه مشهور با جیپ گرند چروکی ۲۰۱۵

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار