دستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکس

نیروهای امنیتی عراقی ساعتی پیش از دستگیری دومین شیخ قبائل بزرگ حامی گروه تروریستی تکفیری - بعثی داعش طی یک عملیات اطلاعاتی خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- نیروهای امنیتی عراقی ساعتی پیش از دستگیری دومین شیخ قبائل بزرگ حامی گروه تروریستی تکفیری - بعثی داعش طی یک عملیات اطلاعاتی خبر داده اند. دستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکس

بنابر این گزارش، "شیخ خالد الشافی" از بزرگان عشائر شهر فلوجه روز گذشته طی یک عملیات امنیتی در یکی از اردوگاه های ویژه پناهجویان فلوجه در منطقه "العامریه" شناسایی و دستگیر شده است. تصاویر وی سال گذشته در حالی منتشر شده بود که با در دست داشتن سلاح در معیت سایر عشائر این شهر با داعش اعلام بیعت کرده و در ضیافت نهار این گروه شرکت کرده بود. پیش از آغاز این ضیافت نیروهای داعش اقدام به اعدام "گروهبان سمیر مراد" درجه دار ارتش عراق در مقابل پاهای شیوخ فلوجه کرد که با واکنش های گسترده داخلی و بین المللی مواجه شده بود. روز گذشته نیز یکی درگیر از مشایخ بیعت کرده با داعش دستگیر شده بود.

دستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکسدستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکسدستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکسدستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکسدستگیری دومین شیخ قبائل حامی داعش در فلوجه+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار