کنعانی‌زادگان: خنده‌ام می‌گیرد که می‌گویند شرط کاپیتانی را برای پرسپولیس گذاشته بودم

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: از اینکه می‌گویند کاپیتانی پرسپولیس را شرط کرده بودم خنده‌ام می‌گیرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از پایان تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه پیوستنش به جمع آبی‌پوشان با حواشی زیادی همراه بوده است، اظهار داشت: حواشی در کار نبود، بلکه تیم مقابل (پرسپولیس) برای من حواشی ایجاد کرد. من بازیکن حرفه‌ای هستم و حق انتخاب داشتم. دو سال پیش علیرضا منصوریان با من صحبت کرد و اکنون به استقلال آمدم.

وی افزود: اینکه گفته می‌شود فوتبالم را از پرسپولیس آغاز کردم، صحبت ندارد. من فوتبالم را از استقلال ماهشهر آغاز کرده و پس از آن دو سال در تیم پایه پرسپولیس حضور داشتم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه صفحه شخصی‌اش را از قرمز به آبی تغییر داده است، گفت: چنین چیزی نیست و آن را با فتوشاپ درست کرده بودند.

کنعانی‌زادگان در واکنش به اینکه گفته می‌شود بازیکنان امروزی عرقی به پیراهن خود ندارند و به‌خاطر پول به تیم‌های دیگر می‌روند، تصریح کرد: چنین چیزی در مورد من وجود ندارد. من از بچگی به استقلال علاقه‌مند بودم و استقلالی خواهم ماند.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر استقلالی بوده چرا برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس می‌‌رفت، گفت: من تصور می‌کردم که دو فصل و نیم با پرسپولیس قرارداد داشتم. پس از پایان دوران خدمتم در ملوان فکر کردم یک نیم فصل با پرسپولیس قرارداد دارم. وقتی که سازمان لیگ اعلام کرد که با پرسپولیس قرارداد ندارم به مسئولان پرسپولیس گفتم که من دیگر با شما قراردادی ندارم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه گفته می‌شد به مسئولان پرسپولیس گفته است تنها به این شرط به پرسپولیس می‌آید که کاپیتان این تیم باشد، گفت:  خنده‌ام می‌گیرد که چنین حرف‌هایی می‌‌زنند! ضمن اینکه بحث پول هم مطرح نبود و برای رضایت‌نامه و مشخص شدن وضعیت قراردادم به باشگاه پرسپولیس می‌رفتم.

وی در پایان در مورد اینکه گفته می‌شد از سوی علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهدید شده است گفت: هم تهدید شدم و هم بحث شکایت را مطرح کردم، اما به این چیزها اهمیت نمی‌دهم و همه فکر و ذکرم را برای استقلال خواهم گذاشت.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار