‫مجازات دختر بخاطر گناه پدر

گروه خبرنگاران ۱ تیر ۱۳۹۵ 203 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. مجازات دختر بخاطر گناه پدر

رکنا: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: یک زوج بواسطه انتشار تصاویر شخصی دختر جوان دستگیر شدند.

سرهنگ اکبر امینی اظهار کرد: یک خانم جوان با مراجعه به پلیس فتا از انتشار تصاویر شخصی خود در فضای مجازی و در محله ای که در آنجا سکونت دارند خبر داد.
وی تاکید کرد: با توجه به حساسیت پلیس در حفظ حیثیت و آبروی افراد و در اولویت قرار دادن اینگونه پرونده ها ، موضوع در دستور کار فوری کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات مشخص شد فردی ناشناس تمام تصاویر پروفایل شاکیه را در شبکه های اجتماعی مختلف جمع آوری و به مرور زمان در محل زندگی وی منتشر کرده و با نسبت دادن الفاظی ناشایست قصد هتک حیثیت وی را داشته است.
رئیس پلیس فتا همدان گفت: با انجام اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهم شناسایی، دستگیر و تمامی مدارک دیجیتال وی برای بررسی های علمی جمع آوری شد.
سرهنگ امینی اضافه کرد: متهم پس از مواجهه با مستندات انکار ناپذیر رایانه ای و به دست آمده از تلفن همراه وی، به بزه انتسابی اقرار کرد.
وی افزود: متهم با پدر شاکیه اختلاف کاری داشته و موثرترین روش برای انتقام گیری را انتشار تصاویر و هتک حیثیت دختر او دانسته است بنابراین با همدستی همسرش در شبکه های اجتماعی تمامی تصاویر را ذخیره و در گروه های محله زندگی دختر جوان منتشر کرده است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: این زوج بدترین روش را برای انتقام گیری انتخاب کرده بودند. 
سرهنگ امینی تاکید کرد: هرگونه تحرک و عمل غیرقانونی در فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا رصد شده و شهروندان می توانند موارد مشابه را با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی WWW.CYBERPOLICE.IR و قسمت گزارش مردمی به این مجموعه اطلاع دهند.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار