مذاکره پدیده‌ با گلر سابق سپاهان و مدافع سابق استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پدیده مذاکراتی را با دروازه‌بان فصل گذشته سپاهان و همچنین مدافع پیشین استقلال انجام داده است.

به گزارش وبسایت نود ، جواد طاری‌بخش  در خصوص مذاکره با شهاب گردان خاطرنشان کرد:‌ کادر فنی در برخی پست‌ها نیاز به جذب بازیکن داشت که یکی از آنها در بحث دروازه‌بانی بود در همین راستا مذاکراتی با شهاب گردان و چند گلر دیگر انجام دادیم که هنوز با هیچ‌یک از گلرها به توافق نهایی نرسیده‌ایم.

وی ادامه داد: پدیده چند جای خالی دارد که می‌خواهد بازیکنان مدنظر را جذب کند. ما در حال حاضر مرحله دوم اردوی آماده‌سازی خود را در تهران سپری می‌کنیم و در ابتدا اردوی در مشهد برگزار کردیم و پس از آن از ابتدای هفته در زمین شماره 3 دانشگاه تهران تمرینات خود را انجام دادیم و پس از آن به مشهد بازمی‌گردیم و تمرینات خود را دنبال خواهیم کرد.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پدیده در مورد شایعاتی در خصوص جذب محمدرضا خرسندنیا یادآور شد: براساس نیاز کادر فنی ما صحبت‌هایی با خرسندنیا داشته‌ایم اما هنوز به مرحله نهایی نرسیده است با توجه به اینکه او پیش از این در پدیده بازی می‌کرد و شناختی که نسبت به فوتبال مشهد دارد سعی می‌کنیم او را جذب کنیم.

وی در پایان یادآور شد:‌ مدیران باشگاه از جمله وطن‌خواه، تدین و سرآسیایی به دنبال این هستند که مشکلات مالی تیم را برطرف کنند تا هواداران مشهد فصل بسیار خوبی را در سال آینده دنبال کنند.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار