چلسی به دنبال جذب دو ملی پوش ایتالیایی

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه چلسی انگلیس اعلام کرد قصد دارد تا پس از رقابت های یورو 2016 با ارائه پیشنهادات 40 و 30 میلیون یورویی، لئوناردو بونوچی و آنتونیو کاندره وا دو ملی پوش ایتالیایی را به خدمت بگیرد.

به گزارش سایت نود، این دو بازیکن در رقابت های یورو 2016 نمایش بسیار خوبی از خود داشته و مشتریان زیادی را برای خود دیده اند. ایتالیا در دو بازی گذشته خود از بازی فوق العاده کاندره وا و بونوچی بسیار بهره برده است.

بنا به منابع خبری بریتانیا، کونته که پس از رقابت های یورو 2016 هدایت آبی پوشان چلسی را بر عهده خواهد گرفت قصد دارد تا این دو بازیکن را با خود به لندن ببرد. چلسی برای به خدمت گرفتن بونوچی پیشنهادی 40 میلیون یورویی ارائه کرده، اما باشگاه یوونتوس تاکنون در مورد برنامه خود مبنی بر فروش یا عدم فروش این بازیکن اظهار نظری نداشته است.

علاوه بر این پیشنهاد، آبی پوشان لندن قصد دارند با پیشنهادی 30 میلیون یورویی کاندره وا را به خدمت بگیرند. به نظر می رسد باشگاه لاتزیو هم برای این انتقال رضایت دارد. لاتزیو پیشتر قصد داشت تا این این بازیکن را به اینتر واگذار کند اما باشگاه میلانی حاضر به پرداخت مبلغ 25 میلیون یورو برای جذب این ملی پوش ایتالیایی نبود. اما با توجه به اینکه مسائل مالی برای مالک ثروتمند باشگاه چلسی چندان اهمیت نداشته و وی حاضر است برای جذب بازیکنان مورد علاقه اش هر مبلغی را بپردازد، از اینرو هیچ بعید نیست که این بازیکن در فصل آینده به جای پیراهن آبی کمرنگ لاتزیو، پیراهن آبی لاجوردی چلسی را بر تن کند.

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار