پشت پرده غیبت بازیکن جنجالی پرسپولیس

ساعت 24- رامین رضائیان همچنان جزو غایبان تمرین پرسپولیس است.

 رامین رضائیان مدافع راست پرسپولیس که فصل موفقی را با قرمزها پشت سر گذاشت، در روزهای اخیر جزو غایبان تمرین بوده است. این بازیکن به طور کامل موبایل خود را از دسترس خارج کرده و پرسپولیسی ها نمی توانند او را پیدا کنند. این مسئله باعث دلخوری شدید برانکو شده است. قرمزها اما دلایل غیبت او را در موارد زیر می بینند.

اول؛ او واقعا می خواهد به خارج از ایران برود. رامین به نزدیکان خود گفته پیشنهاد از خارج از ایران دارد. پس از پایان لیگ بود که او این مسئله را به مسئولان باشگاه گفت که بازخورد زیادی در مطبوعات داشت و خیلی ها از جدایی این بازیکن نوشتند. البته اگر او پیشنهاد داشت دعوتنامه ای به دست باشگاه پرسپولیس می رسید ولی تا این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده است.

دوم؛ این بازیکن می خواهد رقم دریافتی خود را در شروع رقابت های لیگ بالاتر ببرد. از آنجا که استقلال و پرسپولیس معمولا در طول فصل برای پرداختی ها به مشکل می خورند، گویا رامین با این اقدام قصد دارد گربه را دم حجله بکشد و در همین ابتدای فصل، بخش زیادی از پول خود را بگیرد.

خبرآنلاین

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار