کشف ۴.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر/ انهدام ۲۰۳ باند

به گزارش خبرنگار مهر، وحید زرین‌کلاه صبح سه‌شنبه در همایش سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی در راستای مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر برداشته شده است و ۱۷ دستگاه در این زمینه در سطح استان همکاری دارند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای کنترل محورهای مواصلاتی و ارتقای امنیت اجتماعی، اضافه کرد: هزار و ۴۱۸ طرح مبارزه و آگاه‌سازی مواد مخدر برگزار شده و ۴۸ نمایشگاه آگاه‌سازی مواد مخدر نیز در استان برپا شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف چهار تن و ۳۱۱ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر طی سال گذشته خبر داد و گفت: در این زمینه ۲۰۳ باند سوداگران مواد مخدر شناسایی و منهدم شده است.

وی از توقیف ۱۹۶ دستگاه خودرو مربوط به سوداگران در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: فضای استان بوشهر برای فعالیت سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر ناامن شده است.

زرین‌کلاه تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی خود اشرافیت کاملی بر نقاط مختلف استان دارد و این موضوع باعث شده تا مسیر ترانزیت مواد مخدر از استان بوشهر تغییر کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از تلاش شبانه‌روزی در امر مبارزه و مقابله با سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: دو هزار و ۶۷۶ عملیات مبارزه با مواد مخدر طی یک سال گذشته در استان بوشهر اجرا شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار