پرداخت مابه‌التفاوت افزایش مستمری 95 در ماه‌های تیر و مرداد

به گفته یک مقام صنفی کارگران بازنشسته مابه‌التفاوت افزایش مستمری‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری به ترتیب در ماه‌های تیر و ...

به گفته یک مقام صنفی کارگران بازنشسته مابه‌التفاوت افزایش مستمری‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری به ترتیب در ماه‌های تیر و مرداد پرداخت می‌شود.

«حسن صادقی» با اعلام این خبر به ایلنا گفت: طبق اعلان قبلی سازمان تامین اجتماعی افزایش 14 درصدی مستمری‌های سال 95 از خردادماه لحاظ می‌شود و براین اساس مستمری خردادماه همه مستمری بگیران این سازمان براساس نرخ جدید پرداخت خواهد شد.

وی در عین حال با یادآوری اینکه جامعه کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی بابت مابه التفاوت مستمری‌های پرداخت شده ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه بستان کار است، افزود: از آنجا در موعد پرداخت مستمری‌های فروردین و اردیبشهت ماه تکلیف میزان افزایش مستمری‌های سال 95 مشخص نشده بود؛ مبنای پرداختی‌های سازمان تامین اجتماعی الگوی سال 95 بود.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری افزود: به همین دلیل تمامی بازنشستگان مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی که از ابتدای سال جاری مستمری گرفته‌اند بابت مابه التفاوت افزایش 14 درصدی سال 95 مبالغی طلبکارند.

صادقی ادامه داد: براساس پیگیری‌های انجام شده مستمری‌ خردادماه براساس نرخ جدید پرداخت خواهد شد و مابه‌التفاوت مربوط به دو ماه نخستین سال جاری به ترتیب در تیر و مرداد پرداخت می‌شوند. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار