X بستن تبلیغات
5. Fixed

کشاورزان بابت تحویل گندم‌های به سیلوی بجنورد کرایه حمل می‌گیرند

ابراهیم سهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کشاورزانی که گندم‌های خود را به سیلوی دولتی بجنورد تحویل دهند علاوه بر وجوه گندم مبلغی به‌عنوان کرایه حمل تشویقی به آن‌ها پرداخت خواهد شد.

وی افزود: امسال به‌منظور مدیریت خرید گندم و جلوگیری از هزینه‌های تحمیلی و بارگیری و حمل‌ونقل مضاعف و بهبود کیفیت خرید گندم اداره غله و خدمات بازرگانی استان اقدام به پرداخت مبلغی به‌عنوان کرایه حمل تشویقی به کشاورزان کرده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تصریح کرد: پرداخت این مبلغ کرایه حمل برای شهرستان‌های مختلف استان متفاوت است.

سهرابی گفت: مبلغ کرایه حمل برای کشاورزانی که گندم‌های خود را از شهرستان‌های شیروان، اسفراین، مانه و سملقان به سیلوی دولتی بجنورد تحویل دهند علاوه بر وجوه گندم به ازای هر یک کیلو گندم ۱۰۰ ریال به کشاورزان پرداخت می‌شود.

وی افزود: این مبلغ برای کشاورزان فاروج به ازای هر یک کیلوگرم گندم ۱۲۰ ریال و برای کشاورزان گرمه و جاجرم به ازای هر یک کیلوگرم ۱۸۰ ریال و برای کشاورزان راز و جرگلان به ازای هر کیلوگرم ۲۳۰ ریال است که علاوه بر وجوه گندم تحت عنوان کرایه حمل تشویقی به کشاورزان پرداخت می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اظهار داشت: با انجام این کار هزینه‌های تحمیلی مضاعف حمل‌ونقل و بارگیری برای کشاورز کاهش خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار