برخورد قانونی با متخلفان و انشعابات غیرمجاز آب در عسلویه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری عسلویه، عبدالله نادری در نشست رسیدگی به وضعیت آب  شهرستان گفت:  مدیریت وضعیت موجود و اصلاح الگوی مصرف ونهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی  در مصرف آب می‌توان قدم‌های موثری در هدفمند کردن شرایط موجود برداشت.

فرماندار عسلویه در ادامه افزود: با اطلاع از میزان مصرف دقیق آب ورودی هر روستا، برنامه ریزی توزیعی مناسب و اصلاح شبکه آبرسانی و یکسان‌سازی آن از جمله راه‌های برون رفت از شرایط فعلی است.

نادری با اشاره به قانونمندی در پرداخت‌های مشترکین و استفاده درست از مصرفی موجود، افزود: استفاده نادرست از میزان آب شرب موجود در سایر بخش ها از جمله کشاورزی باعث  توزیع نامناسب آب و در نتیجه مشکلاتی در این بخش شده است که نیاز است با مختلفان آن برخوردهای قانونی صورت گیرد.

فرماندار عسلویه در ادامه ضمن تاکید بر جایگاه کار فرهنگی در اصلاح الگوی مصرف، از امامان جمعه و جماعات و متعمدین محلی خواست تا با تشریح مشکل کشور در بخش آب مردم را به صرفه جویی در مصرف آب تشویق کنند.

نادری اقداماتی با اشاره به تلاش برای مقابله با مشکل آبرسانی روستاهای بخش چاه مبارک افزود: نصب کنتور بر ورودی هر یک از روستاها برای تعین میزان آب دریافتی هر روستا و برنامه ریزی برای مدیریت آن، اصلاح و عیب یابی شبکه به منظور آب رسانی کامل به تمام نقاط روستا، واگذاری چند دستگاه آب شیرین کن به روستاهای بخش برای نصب و بهره برداری و برخورد قانونی با متخلفان و انشعابات غیر مجاز در دستور کار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرماندار عسلویه با همراهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر از وضعیت آبرسانی روستا های این بخش بازدید کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار