X بستن تبلیغات
5. Fixed

تنگستان دارای کمترین جرائم است/جرم امنیتی در ۳ ماه اخیر گزارش نشد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری تنگستان، غلامرضا  ترک‌زاده  در آیین جشن گلریزان  در شهرستان تنگستان هدف از برگزاری این آیین آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی دانست و اظهار داشت: هدف از تشکیل این جلسه فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی با مشارکت خیران است.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه در سال‌های گذشته این امر خدا پسندانه درشهرستان‌های استان بوشهر اجرا شده خاطرنشان کرد: تشکیل این نشست به منظور رهایی زندانیانی است که به سبب جرائم غیر عمد مالی از قبیل مهریه، دیه، چک‌های بلامحل غیر کلاهبرداری، تصادفات در حبس هستند.

وی از کاهش جرائم در تنگستان خبر داد و افزود: شهرستان تنگستان دارای کمترین جرائم است به‌گونه‌ای که در سه ماه نخست امسال تاکنون جرائم امنیتی در این شهرستان گزارش نشده است.

ترک‌زاده بیان کرد: درحال حاضر تعداد ۹ زندانی تنگستانی با بدهی ۱۰ میلیارد ریال در حبس هستند که نیاز به مشارکت افراد خیر برای آزادی دارد.

وی گفت: هشت زندانی شهرستان تنگستان سال گذشته با تامین بدهی آنها از زندان آزاد و به آغوش گرم خود بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در جشن گلریزان شهرستان تنگستان سال قبل ۱۷ میلیون تومان کمک شد که این کمک‌ها  نسبت به سال ۹۳ رشد ۴ برابری داشته و با جمع آوری ۵۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان امروز این کمک‌ها نسبت به سال قبل از رشد ۲.۵ برابری  برخوردار است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار