جوشکاری غیرایمن بازارچه کیان اهواز را به آتش کشاند

مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش‎سوزی در بازارچه کیان خبر داد

آفتاب :

امیر نجفی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: این حادثه در ساعت 13:36 دقیقه روز دوشنبه، 31 خرداد به سامانه 125 این سازمان اطلاع داده شد.

وی با اشاره محل دقیق این حادثه گفت: حریق در انتهای منطقه کیان نبش خیابان تکش رخ داد که پس از اطلاع رسانی، 4 دستگاه خودروی امداد و نجات و اطفا حریق در محل حاضر و عملیات مهار آتش را آغاز کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز این آتش‎سوزی را گسترده توصیف کرد و افزود: وزش باد شدید در این ساعت، خطر سرایت آتش را به مکان‎های همجوار افزایش داده بود.

جوشکاری غیرایمن بازارچه کیان اهواز را به آتش کشاند

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه، ماموران از دو جبهه برای مهار آتش وارد عمل شده و حریق را در کوتاه‎ترین زمان و با کمترین خسارت کنترل کردند.

نجفی با اشاره خسارات این آتش‎سوزی تصریح کرد: در این حادثه یک غرفه کاملا در آتش سوخت و به دو مغازه همجوار نیز آسیب‎هایی از نوع دودزدگی وارد شد.

وی در خصوص علت این حادثه نیز گفت: کارشناسان سازمان، علت این آتش‎سوزی را جوشکاری غیرایمن در محل تشخیص دادند.

مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: این حادثه در ساعت 14:00 به صورت کامل مهار شد و خوشبختانه به کسی آسیب جانی وارد نشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار