آموزش تهیه کباب مخصوص پیک نیک

آموزش تهیه کباب مخصوص پیک نیک

آموزش تهیه کباب مخصوص پیک نیک 

افرادی که میخواهند در پیک نیک یک کباب خوشمزه و عالی درست کنند , ما برای شما طرز تهیه آنرا در این مطلب آورده ایم . جوجه ترش، پیشنهاد ویژه برای آنهایی که می خواهند در پیک  نیک کباب بزنند.

مواد لازم جوجه ترش برای 2 نفر :

آموزش تهیه کباب مخصوص پیک نیکطرز تهیه جوجه ترش :

ابتدا مرغ را به صورت تکه‌های 4-3 سانتی خرد کنید و آن را داخل یک کاسه مناسب بریزید. پیاز خرد شده، آبلیمو و کمی نمک و فلفل هم داخل کاسه بریزید و تکه های مرغ را آغشته به مواد کنید. ظرف را به مدت نیم ساعت داخل یخچال قرار دهید.

آموزش تهیه کباب مخصوص پیک نیکدر یک کاسه ماست و زعفران را با هم مخلوط کنید. بعد از آنکه تکه‌های مرغ خوب مزه دار شدند، مخلوط ماست و زعفران را داخل ظرف بریزید و خوب هم بزنید تا مواد به خورد تکه‌های مرغ برود.حالا تکه های مرغ را به سیخ بکشید. در یک تابه مناسب مقداری کره بریزید و آن را روی حرارت کم قرار دهید. حالا سیخ ها را داخل تابه بچینید تا مرغ ها پخته و طلایی شوند.

آموزش تهیه کباب مخصوص پیک نیکصبر کنید تا تکه های مرغ خوب مغز پخت شوند.رب انار و گردو را با هم مخلوط کنید، سپس آن را داخل تابه روی مرغ ها بریزید و 5 دقیقه صبر کنید تا مواد به خورد مرغ برود، سپس تابه را از روی حرارت بردارید و کباب ها را سرو کنید.فوت و فن اگر می خواهید کباب شما ترش تر شود می  توانید از رب انار ترش استفاده کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار