خطر مصرف سوسیس کالباس در اقدام جالب یک فروشگاه + عکس -آکا

پیام فروشگاه شهر بوشهر به مشتری هایش: پیشگیری پیشه سازیم تن ز درمان خسته شد!

جای خوشحالی زیادی است که می بینیم مردمی هستند که فقط به فکر سود خودشان نیستند. اگر یک عده با نوشابه تقلبی درست کردن یا ... با جان مردم بازی می کنند، کسانی هم پیدا می شوند که غصه ی سلامتی مردم را می خورند. کسانی که می دانند سلامتی چه قدر با ارزش است.

آدم هایی هستند که دستشون تنگه و یخچال خونه شون خالیه اما دلشان گرم هست و خوشحال اند زیرا که می دانند سلامتی با ارزش ترین نعمت است. توی بیمارستان ها یخچال مریض ها پر از مواد خوراکی است. میوه و کمپوت و غذا از درب یخچال هم ممکن است در حال بیرون ریختن باشد اما بیمارها اشتهای خوردن هیچ چیز را ندارند.نمی دانم چرا برای سلامت خودمان بهایی قائل نیستیم سیگار می کشیم و غذاهای چرب می خوریم و فرهنگ ورزش کردن را زیاد نداریم. حتی بیش از اندازه کار کردن و به فکر تفریح با خانواده نبودن هم نشان از وجود مشکل در سلامت ما و باعث بیمار شدن مان هم از لحاظجسمی و هم روحی خواهد بود.

 اگر درست متن اش را به یاد داشته باشم جایی خوانده ام که شخص تهی دستی به بزرگواری گفت: نان دارم اما نمی دانم با کدام خورش بخورم. ان شخص جواب داد که خورش سلامت را به یاد داشته باش و با این خورش نانت را بخور. یا همان جمله ی معروف که سلامتی و امنیت مانند تاجی بر سر انسان ها هستند که فقط بیماران و کسانی که در ناامنی اند آن را می بینند.تصاویر این مغازه و متنی را که فروشنده در محل محصولات مضر قرار داده در زیر می بینید.

به گزارش آکاایران: ,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

خطر مصرف سوسیس کالباس در اقدام جالب یک فروشگاه + عکس -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: خطر مصرف سوسیس کالباس در اقدام جالب یک فروشگاه + عکس

خطر مصرف سوسیس کالباس در اقدام جالب یک فروشگاه + عکس

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]خطر مصرف سوسیس کالباس در اقدام جالب یک فروشگاه + عکس

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]خطر مصرف سوسیس کالباس در اقدام جالب یک فروشگاه + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار