رکود 19 درصدی شهرک‌های صنعتی در کشور

به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری میزان،علی یزدانی در خصوص ویژگی‌های شهرک‌های صنعتی گفت: به تناسب شهرک یا ناحیه صنعتی در شهرک‌ها، واحدهایی هم هستند که 2 شیفت و باظرفیت بیش از 90 درصد مشغول کارند.

 
وی گفت: در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت تکلیفی را که ستاد اقتصاد مقاومتی به وزارتخانه ابلاغ کرده 7 هزار و 500 واحد است اما 16 هزار میلیارد تومان اعتبار مربوط به 9 هزار واحد صنایع کوچک و 1000 واحد متوسط و 2 هزار طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد است.
 
یزدانی افزود: در صورت همکاری همه قوا، رسانه‌ها و مردم تا پایان سال شاهد راه اندازی 12 هزار واحد خواهیم بود.
 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بنگاه‌هایی که مشکلات نقدینگی دارند در اولویت اصلی پرداخت تسهیلات هستند گفت: همچنین داشتن بازار برای محصولات تولیدی، از مهم‌ترین شروطی است که مورد تاکید کمیته بررسی در استان‌ها و کارگروه‌های استانی است.
 
یزدانی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهایی که بازار ندارند به هدر دادن منابع است، افزود: پس از اعطای تسهیلات، کمیته بررسی بر مصرف اعتبارات تا راه اندازی کامل واحد صنعتی نظارت می‌کند.
 
انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار