جنجال عکس های حضور خاتمی در یک مراسم عروسی خاص!!!

«هنگامه شهیدی» و «هدایت آقایی» که روز گذشته ۴ عکس از مراسم ازدواج دختر و پسرشان در فضای مجازی منتشر شده، توضیح داده اند که «سیدمحمد خاتمی» پس از خواندن عقد مراسم را ترک کرده و در زمان گرفتن عکس چهارم که یکی از زنان بی حجاب در آن دیده می شود، نبوده است.

حضور خاتمی

خاتمی پس از عقد نماند

هنگامه شهیدی، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، که مادر عروس است، در توضیح خود نوشت: «با توجه به سابقه ی بنده در مسایل سیاسی و تحمل زندان به خاطر اعتقاداتم این بار كوبنده تر برای «حفظ حریم خانواده» به پیش خواهم رفت؛ جناب آقای خاتمی سید عالی قدر اصلاحات به خاطر محبت و لطفی كه به خانواده ی سیاسیون دربند داشته و دارند برای التیام بخشیدن به آلام ما دو سال قبل در مراسم عقد دخترم شركت کردند و افتخار داشتیم كه شروع زندگی دخترم كه رنج بسیاری در نبود مادر كشیده بود در صلح و آرامش برگزار شود.

در آن روز مجلس ما در باشگاه بانك صنعت و معدن برگزار شد و به دلیل كسالت آقای خاتمی كه همان روز خبر سرطان همشیره مرحومه را شنیده بودند ایشان بعد از جاری کردن خطبه ی عقد مجلس را ترك كردند و قطعا در یك مكان دولتی عروسی مختلط برگزار نمی شود؛ لذا بنده كلیه ی افرادی كه در پخش تصاویر اختصاصی خانوادگی ما در شبكه های اجتماعی در مراسم عروسی تنها فرزندم كه در اردیبهشت سال ١٣٩٢ برگزار شده بود دخیل بوده اند را به پای میز محاكمه خواهم كشاند. من معتقدم هنوز قضات مجرب و با تعهد در ایران هستند كه تعرض به حریم خصوصی افراد را بر نمی تابند و با جدیت و حدت و شدت به اینگونه تعرضات رسیدگی خواهند کرد و پاسخ محكمی خواهند داد؛ با تمام احترامم برای كسانى كه در برابر پخش عكس ها و اخبار شخصى به هر دلیل سكوت می كنند اعلام می كنم كه بنده مانند آنان نخواهم بود و ساكت نخواهم نشست و اجرای عدالت رادر دستگاه قضایی پیگیرى خواهم کرد».

مهندس «هدایت الله آقایی»، از اعضای حزب کارگزاران نیز که پدر داماد است، در توضیحی در این باره نوشت: «ضمن تشكر از همه ی عزیزانى كه از عمل ضد اخلاقى برخى از كانال ها و سایت ها در پخش تصاویر خانوادگى مراسم عقد فرزندم در سال ٩٢ كه با حضور جناب آقاى سید محمد خاتمى برگزار شد اعلام انزجار کردند، به اطلاع می رساند با اینكه دیدن این تصاویر توسط عموم باعث افتخار من و اعضای خانواده ام است، اما به دلیل عمل خلاف قانون مسوولان این رسانه ها و براى كمك به تحكیم حریم خصوصى افراد، مراتب را از طریق دستگاه قضایى پیگیرى خواهم كرد».

گفتنی است که روی ۴ عکس منتشر شده از ازدواج «پارمیس طاهری» و «مصطفی آقایی» در برخی رسانه های داخلی و کانال های تلگرامی و دیگر شبکه های مجازی، علامت سایت مشهور خارجی «گتی ایمیجز» دیده می شود و به نظر نمی رسد که این عکس برای اولین بار در رسانه های داخلی منتشر شده باشد.

در ۳ عکس که مربوط به قبل از عقد و زمان عقد است و خاتمی در آنها حضور دارد، زنان محجبه هستند و تنها در عکس آخر که خاتمی در آن نیست و به با توضیح خانم شهیدی، خاتمی دیگر در آن زمان در مراسم نبوده است، زنی بی حجاب دیده می شود.

از این مراسم در خود سایت گتی ایمیجز ۱۷ عکس وجود دارد که در هیچ کدام از عکس های خاتمی، زن بی حجاب دیده نمی شود. عکس ها را طبق نوشته ی این سایت، «کاوه کاظمی»، عکاس خبری پیشکسوت گرفته و از او بیش از ۱۰ هزار عکس از داخل و خارج کشور در این سایت منتشر شده است.

این عکس ها از دو سال پیش، یعنی از سالی که جشن عروسی برگزار شده، بر روی این سایت قرار دارد.

انصاف نیوز

مطالب مرتبط:

 بازیگر زن با حضور سید محمد خاتمی ازدواج کرد!+عکس

حضور خاتمی و ابطحی در مراسم تشييع پيكر داماد امام (ره)

نشست شورای عالی باران با حضور خاتمی

تصاویر:حضور سیدمحمد خاتمی در جشن تولد بازیگر مشهور

حضور خاتمی در منزل عارف + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار