نکات مهم برای سفرهای بین المللی+تصاویر

سفر بین المللی می تواند یک استراحت بزرگ برای صاحبان کسب و کار و گاهی اوقات حتی برای تسهیل رشد کسب و کار لازم است.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی

 سفر بین المللی
 سفر بین المللی می تواند یک استراحت بزرگ برای صاحبان کسب و کار و گاهی اوقات حتی برای تسهیل رشد کسب و کار لازم است.اما سازماندهی و برنامه ریزی آنرا با باید با دقت و تجربه و اطلاعات انجام دهید تا به مشکل بر نخورید.


1.چک کردن تاریخ گذرنامه
همانطور که می دانید برای رفتن به سفرهای خارج از کشور نیاز به گذرنامه خواهید داشت و گذرنامه نیز دارای تاریخی است که اعتبار آنرا نشان می دهد. تاریخ گذرنامه را چندین هفته پیش از سفر چک کنید، زیرا برای تمدی نیاز به زمان خواهید داشت.

 نکات مهم برای سفرهای بین المللی

2. ویزا در صورت نیاز
برای ورود به برخی از کشورها باید از قبل ویزا تهیه کنید.برای گرفتن ویزا نیز باید به سفارت مربوط به همان کشور مراجعه کنید.

 نکات مهم برای سفرهای بین المللی

3.بررسی ولتاژ
ولتاژ برق در هر کشوری می تواند متفاوت باشد.حتما قبل از خروج از وجود شارژهای وسایلتان در کیف اطمینان حاصل کنید.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی

4. تهیه ی یک جفت هدفون
شاید این وسیله چندان مهم به نظر نرسد اما زمانی که در شلوغی فرودگاه در انتظار هستید و یا در کابین هواپیما، داخل قطار و اتوبوس با سر و صدای بیش از حد مواجه می شوید، وجود ارزشمند این وسیله را درک می کنید.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی

5. تبدیل پول
پول رایج کشورها و همچنین ارزش آنها با هم متفاوت است.شما نیز برای پرداخت مخارج در کشوری دیگر نیاز به پول همان کشور دارید.پس بهتر است قبل از خروج از کشور ، پول را در کشور خود تبدیل کنید.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی

6. نسخه ی داروها
قبل از پزشک به دیدار پزشک خود بروید و با او مشورت کنید.در صورت نیاز به استفاده ی مستمر دارویی در سفر، یک نسخه اضافی نیز از پزشک دریافت کنید تا در صورت نیاز بتوانید در کشوری دیگر دارو تهیه کنید.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی

7. بررسی پوشش اینترنت
زندگی بدون اتصال به اینترنت ممکن نخواهد بود. برای اینکه هزینه ی مقرون به صرفه ای در رابطه با استفاده از اینترنت داشته باشید به محض رسیدن به مقصد یک سیم کارت اعتباری خریداری کنید.

 نکات مهم برای سفرهای بین المللی


8. نصب نرم افزار نقشه
برنامه ی نقشه در سفر می تواند بسیار ارزشمند باشد.قبل از سفر یک برنامه ی نقشه ی جامع و کارآمد را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

9. حمل راهنمای مترجم
به دلیل اینکه بر روی زبان تسلط کافی ندارید و در رابطه نمی خواهید دچار مشکل شوید ، یک برنامه ی راهنمای مترجم بر روی گوشی خود نصب کنید تا در سفر از آن استفاده کنید.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی


10. لباس اضافی
از دست دادن چمدان ها می توانید بدترین چیز در سفر باشد ،اما این مسئله نباید بر روی مسافرت شما تاثیر بگذارد. یک دست لباس و چند وسیله ی ضروری کوچک خود را در کیف دستیتان بگذارید. وسایل جزئی دیگر را نیز از فروشگاه می توانید خریداری کنید.

نکات مهم برای سفرهای بین المللی


کوله پشتی

اخبار مرتبط:

در سفرخارجی این حرکات را با دست خود انجام ندهید

چند راهکار عالی برای اینکه یک سفر خارجی عالی داشته باشید!!

نکات کاربردی برای تخفیف گرفتن در سفر خارجی

ده چیزیکه هیچ وقت نباید در یک سفر خارجی بپوشید !

اگر میخواهید سفرخارجی بی دردسر داشته باشید حتما بخوانید!!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار