۶۱ هزار اصفهانی سپرده‌های خود از ثامن‌الحجج (ع) را دریافت کردند

رسول زرگرپور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر  با بیان اینکه در استان اصفهان ۷۵ هزار نفر در موسسه ثامن الحجج (ع) سرمایه‌گذاری کرده بودند، اظهار داشت: از ابتدای موضع‌گیری بانك مركزی در قبال موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج (ع) با كمك مقام قضایی استان ترتیبی صورت گرفت تا سپرده گذاران به ترتیب با مبالغ كم و بر اساس آخرین رقم كد ملی برای دریافت سپرده‌های خود مراجعه كنند كه این امر محقق شد.

وی به سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) اطمینان داد كه با برنامه ریزی دقیق و زیر نظارت دولت، سپرده‌های آنها پرداخت خواهد شد.

استاندار اصفهان در ادامه با بیان اینکه تاکنون ۶۱ هزار نفر از سپرده‌گذاران به میزان ۳۶۰ میلیارد تومان سپرده‌های خود را دریافت کرده‌اند، ابراز داشت: در حال حاضر می‌توان گفت که بیش از ۸۰ درصد از سپرده‌گذاران استان اصفهان در موسسه ثامن الحجج (ع)  سپرده خود را دریافت کرده‌اند.

وی در خصوص برخی از مسایل مطرح شده از سوی سپرده گذاران در خصوص اینکه موسسه ثامن الحجج (ع) به سرمایه‌گذاران ۱۸ درصد سود می‌دهد و این در حالی است که سود تسهیلات خود را تا ۳۲ درصد دریافت می‌کند نیز بیان داشت: دراین راستا بانک پارسیان و بانک مرکزی باید پاسخگو باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار