نکاتی برای غذاخوردن در سفر با قطار و اتوبوس+تصاویر

ممکن است ساعات طولانی در سفرباشید و توقف زیادی هم نداشته باشد، پس باید برای وعده های غذایی خود برنامه ریزی داشته باشید.

 سفر با قطار و اتوبوس

 ممکن است از خود بپرسید در حین سفر با حمل و نقل عمومی، چگونه غذا بخورید؟ با هر وسیله ای که به مسافرت می روید، چه قطار و چه اتوبوس، باید بدانید که ممکن است ساعات طولانی در آن باشید و توقف زیادی هم نداشته باشد، پس باید برای وعده های غذایی خود برنامه ریزی داشته باشید.

نکاتی برای  غذاخوردن در سفر با قطار و اتوبوس


1. پرس و جو کنید
قبل از اینکه سفرتان آغاز شود از مسئولین قطار و یا اتوبوس بپرسید که آیا در طول سفر تغذیه و تنقلاتی در اختیار شما قرار می گیرد یا خیر؟ و یا اینکه در چه زمان هایی وسیله توقف خواهد داشت؟ اگر بدانید که چیزی به شما داده نمی شود، تنقلات بیشتری همراه خود می برید.

2. تنقلات سالم و فاسد نشدنی
برای آوردن برخی از تنقلات دارای محدودیت هستید، مثلا در هواپیما نمی توانید مایعات با خود ببرید. از قوانین دیگر وسایل حمل و نقل نیز باید آگاه باشید. تنقلاتی همراه داشته باشد که سلامت شما را حفظ کند و فاسد شدنی هم نباشد.

نکاتی برای  غذاخوردن در سفر با قطار و اتوبوس


3. میان وعده
اگر امکان خرید میان وعده وجود دارد، میتوانید در راه تهیه کنید اما اگر از توقف مطمئن نیستید و می خواهید میان وعده ی سالم میل کنید، می توانید یک فلاسک برای نوشیدنی و آجیل و میوه همراه داشته باشید.

نکاتی برای  غذاخوردن در سفر با قطار و اتوبوس

4. بطری آب
مشکلی که همیشه مسافران را تهدید می کند کم آبی بدن است، زیرا در طول مسافرت معمولا از نوشیدن آب غافل می شوید.همیشه یک بطری آب آشامیدنی سالم همراه داشته باشید و حتی زمانی که تشنه نیز نیستید آب بنوشید.

نکاتی برای  غذاخوردن در سفر با قطار و اتوبوس


5. سریعتر اقدام کنید
اگر هنگام توقف وسیله می خواهید پیاده شوید و مواد غذایی تهیه کنید، سریعتر برای پیاده شدن اقدام کنید و وقت را تلف نکنید. ممکن است اماده شدن غذا طول بکشد و یا فرصت زیادی برای خرید نداشته باشید و چیزی را فراموش کنید.

نکاتی برای  غذاخوردن در سفر با قطار و اتوبوس

دالاهو

اخبار مرتبط:

مسافران قطار حتما بخوانند!!

سفر با اتوبوس و قطار

نکات لازم برای سفر با قطار

سفر با قطار

نکاتی براس صرفه جویی در سفر با قطار+تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار