داستان آزار و اذیت وحشیانه‌ دو دختر روستایی

آنان وقتی با حرف نتوانستند مادر دختر را خاموش کنند، شبانه او را هدف ضرب و شتم شدید قرار دادند.

آزار و اذیت وحشیانه‌ دو دختر روستایی

چند روز پس از داستان تلخ تعرض و قتل دو دختر روستایی در هند که اجسادشان را از شاخه‌های درختی آویخته بودند دختر 17 ساله دیگری نیز در هند هدف آزار و اذیت وحشیانه‌ای قرار گرفت.


این دختر 17 ساله که از طبقه فقیرنشین بوده مانند دو دختر قبلی در ایالت «اوتار پرادش» هند زندگی می‌کرد، توسط گروه چهار نفره‌ای ربوده شد و مورد آزار و اذیت قرار گرفت. با شکایت خانواده این دختر و اطلاعات او درباره چهره متجاوزان، یکی از اعضای این گروه دستگیر شد اما سه همدست وی همچنان فراری هستند.


به گزارش پلیس «اوتار پرادش» اعضای خانواده فرد دستگیر شده که خواهان سکوت خانواده دختر بودند وقتی با حرف نتوانستند مادر دختر را خاموش کنند، شبانه او را هدف ضرب و شتم شدید قرار دادند. این زن به علت شدت جراحات اکنون در بیمارستان بستری است و در شرایط وخیم قرار دارد.


نام و مشخصات این دختر 17 ساله به دلایل امنیتی فاش نشده است. ساکنان مناطق مختلف «اوتار پرادش» برای اعتراض به خشونت‌های وحشیانه علیه زنان و دختران در روستا تجمع کرده اند.

ایران

اخبار مرتبط:

تجاوز به 2 دختر روستایی توسط یک پزشک معروف و همسرش + عکس پزشک و همسرش

آزار و اذیت وحشیانه دختر نوجوان در بوستانی در غرب تهران

تعرض بی شرمانه به دختر نوجوان در راه مدرسه + عکس

آزار و اذیت دختر جوان به دست چهار مرد شیطان صفت

مرگ جنجالی یک زن با آزار و اذیت وحشیانه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار