پر فروش ترین کتاب درباره حجاب +عکس

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیز،‌ «پرنیان»، کتابی است که بدون هیچ تبلیغی تاکنون 225 هزار نسخه به نویسندگی محمد رضاخانی به فروش رسیده است.

این کتاب پرتیراژترین کتاب حجاب در کشور است. پرنیان در محورهای متعددی همچون تاریخچه، قرآن و روایات، احکام، مدگرایی و غریزه، گفتار بزرگان، شبهات، جهانی شدن حجاب، قوانین پوشش در دانشگاه‌های مختلف دنیا و سایر موضوعات مرتبط با پوشش و حجاب بحث می‌کند.

دغدغه اصلی نگارنده در این کتاب تبدیل مباحث علمی موجود در موضوع حجاب به مباحث آسان و قابل فهم بوده است. به همین منظور از عناصر جذابیت‌ساز همچون گرافیک خوب، استفاده از رنگ‌های مختلف و مباحث کوتاه بهره کافی برده است.

مباحث مربوط به جهانی شدن و مقوله حجاب و مد و مدگرایی از نقاط قوت کتاب است. کتاب پرنیان در سال 91 در دومین همایش بین‌المللی حجاب به عنوان بهترین کتاب ترویجی موفق به دریافت تندیس و جایزه این همایش شد.

کتاب «پرنیان» نیز به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانید به دفتر مرکزی نشر و پخش شهید کاظمی به نشانی قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، فروشگاه 131 مراجعه یا با شماره تلفن 37840844 – 025 تماس حاصل کرده یا به وب سایت www.manvaketab.ir مراجعه کنند.

از انتشارات شهید کاظمی تاکنون کتاب‌هایی نظیر نفوذ در کلام رهبری، دیدم که جانم می‌رود، نشانه، عقب نشینی ممنوع، هلی برن از پشت میز، شعارهای انقلاب،ما مفتخریم به این دشمنی، زندگی به سبک جهادی، زاویه دید، عیدها اسم دارند، از پروانه‌ها بپرسید، توقف ممنوع، داعش از کاشت تا برداشت، تبسم‌های جبهه، مسافر ملکوت، فاطمه نگین جهان و جنان، کار بیاد تشکیلاتی باشد، تمدن اسلامی، اکبر کاراته، داشتم کار خودم و محک می‌زدم، گپ و گفت حرفه‌ای، ماه در آینه، مرگ بر آمریکا، سیزده ساله‌ها و تفحص و عناوین دیگر به چاپ رسیده است./ تسنیم

115

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار