پیش فروش بلند مدت محصولات ایران خودرو با تسهیلات و هدایای ویژه

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره گفت: در طرح پیش فروش بلندمدت، مشتریان علاوه بر دریافت سود مشارکت 22 درصد، از میزان قابل توجهی هدایا و تسهیلات و تخفیف زیر قیمت بازار، در زمان تحویل نیز بهره مند می شوند.

مصطفی خان کرمی افزود: درزمان تحویل خودرو به مشتری علاوه بر مزایای یادشده،‌ مبلغ تخفیف نیز از بهای فروش خودرو کاسته شده و مشتری قادر به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

وی ضمن اشاره به استقبال فعالان بازار و مصرف کنندگان از این طرح اظهار کرد: خودروهای پژو 206 صندوقدار و پژو405 بنزینی SLX با مبالغ پیش پرداخت 15 و 13 میلیون تومان با موعد تحویل بهمن 95 و اردیبهشت 96 به متقاضیان عرضه می شود.

وی امکان پرداخت اقساطی مابه التفاوت در زمان تحویل و امکان صلح تا دوبار، با شرایط ذکر شده در بخش‌نامه را از دیگر مزایای این روش اعلام کرد.

گفتنی است، طرح پیش فروش بلندمدت ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی www.ikco.com و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور در دسترس متقاضیان قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار