پایگاه بهداشتی درمانی بادوله افتتاح می‌شود

حمید بردستانی صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های بهداشتی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه در هفته سلامت سال گذشته در زمینی به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه فضای احداثی این پروژه ۷۵۰ متر مربع است، افزود: زمین این پروژه توسط خانواده شهیدان توپال اهدا شده است.

بردستانی ادامه داد: برای تکمیل پایگاه بهداشتی درمانی بادوله ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این اعتبارات به‌صورت مشارکتی توسط استانداری و کمک های وزارت نفت تامین شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی ساختمان پایگاه بهداشتی درمانی بادوله ۱۰۰ در صد است و انشاالله در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی از احداث دو پانسیون در محل پایگاه بهداشت بادوله خبر داد و خاطرنشان کرد: هم اکنون دو پانسیون ۵۰ و۷۵ متر مربعی در این مرکز در دست اجرا است که از پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی برخوردار هستند.

وی بیان کرد: تا پایان امسال کل عملیات اجرایی پروژه شامل ساختمان پایگاه بهداشت، پانسیون‌ها، دیوارها و محوطه سازی تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار