جشن قهرمانی بسکتبال ایران در تورنمنت اطلس + عکس

تیم ملی بسکتبال ایران با کسب پیروزی برابر لیتوانی قهرمان تورنمنت اطلس شد.

به گزارش ایسنا،‌ تیم ملی بسکتبال ایران در تورنمنت اطلس به مقام قهرمانی رسید تا با نسلی از بازیکنان جوانش به همراه چند ستاره خود در این رقابت‌های بین‌المللی بدرخشد. ایران در دیدار نهایی به مصاف لیتوانی رفت و توانست با اختلاف امتیازی خوب و با نتیجه 85 بر 70 در فینال برنده و قهرمان شوند.

بسکتبالیست‌های ایران در این تورنمنت با مقدونیه،‌نماینده آمریکا و لیتوانی هم گروه بودند و در هر سه رقابت خود پیروز میدان شدند، در دیدار نیمه نهایی به مصاف چینی رفتند که در دوره گذشته با شکست برابر آن قهرمانی را از دست دادند اما این بار میزبان را مغلوب کردند و به دیدار نهایی رسیدند. لیتوانی که سخت‌ترین رقابت در مرحله گروهی را برای بسکتبالیست‌های ایران ساخته بود در فینال به مصاف ایران آمد اما اینبار ساده تر از مسابقه قبل تسلیم شاگردان باوئرمان شد و تن به شکست داد.

ملی‌پوشان بسکتبال امروز به ایران بازخواهند گشت و بعد از سه روز استراحت راهی اردو اروپایی خود می‌شوند. در این اردو تیم ملی مهمان کشور لتونی خواهد بود و در تورنمنتی سه جانبه با حضور میزبان و نیوزلند شرکت خواهد کرد. در حد فاصل این تورنمنت با انتخابی المپیک شاید یک برنامه دیگر برای ملی‌پوشان مهیا شود.

عکس‌‌های جشن قهرمانیتیم ملی ایران را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار