چرا God of War جدید دارای بخش چند نفره نیست ؟

در این بازی هایی که در چند سال اخیر تولید شده اند ، ما بخش چند نفره را به صورت پر رنگ تری در آنها میبینیم ، چرا که این امر خود به طولانی شدن طول عمر بازی کمک به سزایی می کند.

اما این مسئله برای بازی انحصاری جدید God of War صدق نمی کند ، چرا که سازندگان آن تمرکز خود را بر روی بخش تک نفره گذاشته اند.

در طی صحبت هایی که با کوری بارلوگ ، کارگردان God of War انجام شده است ، او تایید کرده که بازی دارای هیچ نوع بخش چند نفره نمی باشد.

Sony Santa Monica مایل است تا تمرکز خود را بر روی کمپین تک نفره قرار دهد. تنها بازی خدای جنگی که بخش آنلاین تک نفره را درون خود داشت ، God of War: Ascension بود. بخش چند نفره خیلی سرگرم کننده است ، ولی اگر توسط افراد زیادی نسبت به بازی های دیگر تجربه نشود ، خوب مطمئنا در نیخه ی بعدی آن قرار نخواهد گرفت .

خوشبختانه این نشان دهنده ی یان است که ما با یک بخش تک نفره ی خیلی طولانی و جذاب ، پر از ماجراجویی رو به رو هستیم . مثلا بازی The Order: 1886 بخش چند نفره نداشت ، ولی تنها در ۶ ساعت می توان آن را به پایان رساند. این خیلی خوبه اگر God of War جدید زمانی نزدیک Uncharted 4 یا Last of Us داشته باشه .

dad-kratos.0.0

تا به الان تاریخ انتشاری برای این بازی مشخص نشده ، ولی احتمالا بتوان آن را در پاییز۲۰۱۷ تجربه اش کرد . این عنوان ، یکی از بازی هایی است که در E3 2016 بسیار مورد توجه اشخاص قرار گرفت و مطمئنا فروش زیادی هم خواهد داشت .

در این نسخه از بازی کریتوس به پدی مبدل شده که سعی می کند تا با کمک پسرش خشم خود را کنترل کند و به همین علت همه کنجکاوند تا با این بازی بیشتر آشنا شوند.

نظر شما در این رابطه چیست ؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار