X بستن تبلیغات
5. Fixed

ابراهیمی:اهل بازارگرمی نیستم اما از خارج از ایران پیشنهاد دارم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: من اهل بازارگرمی نیستم اما از خارج پیشنهادهایی دارم که مدیر برنامه هایم مشغول بررسی آنها است.

 به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، امید ابراهیمی که در برنامه یورو 2016 شبکه 3 حضور پیدا کرده بود در خصوص آخرین وضعیت خود با استقلال اظهار داشت:من تا شب گذشته به سفر رفته بودم و هنوز وقت نکردم با مسئولان استقلال صحبت کنم.مدیر برنامه هایم در حال بررسی پیشنهاداتی است که از خارج به دستم رسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی از خارج دارد یا خیر گفت: من اهل بازار گرمی نیستم. طی صحبتی که با مدیر برنامه هایم داشتم او گفته که پیشنهاداتی هست.

ابراهیمی در خصوص اینکه سرنوشتش در صورت عدم پیوستن به تیم های خارجی چیست گفت:اگر در ایران باشم حتما در خدمت استقلال هستم چون در این تیم راحت هستم.

وی درباره اینکه الگویش در فوتبال اروپا کیست گفت:من یک رئالی سخت هستم ولی الگویم ماسکرانو است.

ابراهیمی درباره برنامه اردوی تیم ملی  تاکید کرد: یک اردوی 11 روزه در ارمنستان داریم.بیشتر تمرین بدنسازی داریم و بعد از آن هم به اتریش می رویم.

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار