دعوای مرگبار دو کارگر نانوایی به خاطر هیچ!+تصاویر

دو کارگر نانوایی به خاطر مشکلات ساده به جان یکدیگر افتادند و این قائله با مرگ یکی از آنان به پایان رسید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،‌ در ساعت 21:45 شب گذشته ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت به کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم اعلام شد ؛ با حضور مأمورین کلانتری در محل جنایت واقع در محوطه ی چمن میدان شهید سلمانی و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی 55 ساله بنام "علی . الف" بر اثر اصابت ضربه جسم تیز ( چاقو ) به ناحیه گردن فوت نموده است .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب شهرری ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

 اخبارحوادث,خبرهای  حوادث,حوادث روز


اظهارات شاهد صحنه درگیری منجر به جنایت :
با حضور کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول ، کارگر مغازه نانوایی در فاصله چند متری از محل وقوع جنایت است ؛ بنا بر اظهارات شاهد اصلی صحنه درگیری منجر به جنایت (یکی از کارگران مغازه نانوایی) ، مقتول طی درگیری با یکی از کارگران جوان نانوایی بنام "مرتضی" به قتل رسیده است .

 اخبارحوادث,خبرهای  حوادث,حوادث روز


شاهد صحنه جنایت در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "در ساعت 21:30 شب کذشته ، مرتضی قصد رفتن به خانه اش را داشت که در زمان خروج از مغازه ، مجددا با مقتول درگیری لفظی پیدا کرد که در ادامه ، درگیری شان شدت پیدا کرد و به داخل محوطه میدان کشیده شد ؛ در این زمان مقتول با دسته ی تی چند ضربه به سمت مرتضی پرتاب کرد که مرتضی نیز با چاقویی که همراه خود داشت ضربه ای را به سمت مقتول پرتاب کرد که چاقو به گردن مقتول برخورد کرد ؛ زمانیکه مقتول بر روی زمین افتاد ، مرتضی شروع به خودزنی کرد که باعث مجروح شدنش از ناحیه دست و پا شد ؛ قصد گرفتن چاقو از مرتضی را داشتم که او مرا تهدید کرد و در حالیکه دچار خونریزی شدیدی شده بود ، از محل متواری شد " .

دستگیری متهم :
با توجه به اظهارات شاهد صحنه جنایت مبنی بر خودزنی قاتل و احتمال مراجعه وی به مراکز درمانی جهت انجام اقدامات درمانی ، بلافاصله طرح مهار به مرحله اجر گذاشته شد و ساعتی پس از ارتکاب جنایت ، مأمورین کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم ، در حالیکه "مرتضی . ر" ( 25 ساله ) جهت انجام اقدامات درمانی بر روی پای راست و کتف دست چپ و جلوگیری از ادامه خونریزی به بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری مراجعه کرده بود ، او را دستگیر کردند.

 اخبارحوادث,خبرهای  حوادث,حوادث روز


تحقیقات از محل جنایت :
همزمان با اجرای طرح مهار توسط مأمورین کلانتری 172 ، کارآگاهان اداره دهم نیز در تحقیقات از محل درگیری (مغازه نانوایی) اطلاع پیدا کردند که قاتل و مقتول ، هر دو نفر کارگر روزمرد مغازه نانوایی هستند که تنها چند روز از زمان مشغول بکار شدنشان گذشته اما با این وجود و از همان ابتدای آغار بکارشان ، به دلایل مختلف با یکدیگر درگیری داشته اند .

 اخبارحوادث,خبرهای  حوادث,حوادث روز


سرهنگ کارآگاه حمـید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده در پرونده ( گواهی شهود و ... ) ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار