X بستن تبلیغات
5. Fixed

وقوع دو قتل طی یک روز در خوی/جزییات قتل ها مشخص شد

به گزارش خبرنگار مهر، در اولین فقره از این قتل ها که بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و بلافاصله فیلم و عکس های انتشار یافت توسط یک پدر با استفاده از اسحله شکاری جلوی دانشکده پرستاری شهرستان به وقوع پیوست.

در دومین قتل نیز دایی مقتول به دلیل استفاده از مواد مخدر از نوع شیشه دچار توهم زایی شده و خواهرزاده خود را به قتل رساند.

در این خصوص فرماندار خوی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح جزییات این قتل ها پرداخت و افزود: علت قتل دختر جوانی که روز گذشته مقابل دانشکده پرستاری این شهرستان توسط پدرش به قتل رسید مسایل ناموسی بوده است.

حسین سیوانی اصل ادامه داد: پدر قاتل در بازجویی‌های پلیسی انگیزه خود را از قتل دخترش شایعاتی عنوان کرد که از سوی مردم شنیده بود و این شایعات در خصوص مسائل اخلاقی و ناموسی بود.

وی افزود: پدر این دختر جوان ظهر روز گذشته مقابل دانشکده پرستاری با شلیک دو گلوله وی را از پای درآورد و به دلیل اینکه پدر مانع رسیدن نیروهای امدادی شده بود دختر جوان به دلیل جراحت وارده جان باخت.

فرماندار خوی همچنین در خصوص جزییات دومین قتل به وقوع پیوسته در این شهرستان نیز گفت: روز گذشته شهرستان خوی شاهد قتلی بوده که این حادثه مربوط قتل خواهرزاده توسط دایی خویش بوده است.

سیوانی اصل اظهارداشت: بنا بر اعلام ماموران انتظامی این شهرستان علت اصلی این قتل اعتیاد به شیشه قاتل اعلام شده است که به دلیل توهم‌ زایی اقدام به قتل خواهرزاده کرده است.

فرماندار خوی خاطرنشان کرد: اگر چه دلیل این حادثه، اختلافات حساب عنوان شده بوده ولی با بررسی‌های دقیق‌تر مشخص شد که این فرد به دلیل مصرف شیشه و توهم‌ زایی خواهرزاده خود را به قتل رسانده است.

به گفته سیوانی اصل این فرد قاتل از محل قتل متواری شده است و تلاش برای دستگیری این قاتل ادامه دارد.

فرماندار خوی با انتقاد از انتشار تصاویر و فیلم وقوع این قتل ها در شبکه های اجتماعی و نیز رسانه های محلی افزود: این اقدام از نظر اخلاقی و شرعی کار قابل قبولی نیست.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار