سانحه پرواز اهواز-خارک به خیر گذشت

سخنگوی شرکت ماهان ایر گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و باد شدید پرواز اهواز-خارک از باند خارج شد، اما این سانحه به خیر گذشت.

سانحه پرواز

یک فروند هواپیمای آر‌جی 100متعلق به ماهان، امروز پس از پرواز از فرودگاه اهواز در باند فرودگاه خارک به زمین می‌نشیند اما با پایان یافتن باند، 20 متر هم پس از انتهای باند حرکت می‌کند و در واقع از باند منحرف می‌شود.

در این حادثه چرخ دماغه هواپیما آسیب دیده و می‌شکند و دماغه به زمین می‌خورد.

این پرواز که از اهواز عازم جزیره خارک بود راس ساعت 13 به وقت محلی، هنگام فرود به علت ورزش باد شدید از باند فرودگاه خارک خارج شد.

علیاری سخنگوی شرکت ماهان ایر در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت: یک فروند هواپیمای RJ100مسافربری هواپیمایی ماهان ساعت 12:30 دقیقه از فرودگاه اهواز پرواز کرده بود پس از نشستن در فرودگاه خارک به سبب شرایط نا مساعد جوی و باد شدید از باند خارج و چرخ جلوی هواپیما شکست اما در این سانحه تمامی 79 نفر سرنشین پرواز شماره 4540 ماهان ایر در سلامت کامل هستند.

شایان ذکر است هواپیمایی جایگزین در مسیر اهواز-خارک برای تردد مسافرین فراهم شده است.

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط:

سانحه در پرواز اصفهان به مشهد (+عکس)

شب گذشته : بروز سانحه برای پرواز تهران ـ تبریز در حین فرود

تصویری از سانحه هواپیمای مافوق صوت کنکورد

وزبر راه وقوع سانحه پرواز تهران ـ مشهد را تسلیت گفت

تصاویر: سانحه هوایی در فرودگاه مشهد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار