ضرورت توجه به اقتصاد و فرهنگ در سال «اقتصاد مقاومتی» يك نياز است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد مهدی مروج الشریعه ظهر يكشنبه در اين جلسه كه درمحل اتاق جلسات استانداری برگزارشد، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی و اهتمام دولت به این امر مهم در کنار اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: دستگاه های فرهنگی باید در این راستا ایفای نقش موثرتری داشته باشند.

وی افزود: باید به مقوله های اقتصاد و فرهنگ در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، در کنار یکدیگر توجه شود تا بتوان به توفیق مطلوب دست یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی اظهار كرد: از فعالیت های فرهنگی در استانداری و دستگاه های اجرایی حمایت می کنیم.

مروج الشریعه خاطر نشان کرد: روح حاکم بر فعالیت دستگاه های اجرایی باید توجه به معنویات، تلاش برای ارتقای خدمات رسانی به مردم، تکریم ارباب رجوع و  خدمت بی منت باشد.

وی بر لزوم توجه، تشویق و فرهنگ سازی برای اقامه نماز اول وقت و برگزاری آن به صورت جماعت در دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: مدیران باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که ساعت برگزاری جلسات با زمان برگزاری نماز اول وقت تداخل نداشته باشد.

مروج الشریعه به نقش خانواده کارکنان در تامین آرامش کارمندان برای ارائه  خدمت به ارباب رجوع و انجام وظائف اداری، خواستار حضور و مشارکت آنان در برنامه های فرهنگی ادارات شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار