X بستن تبلیغات
5. Fixed

زمانی: منصوریان به استقلال تعصب دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو جدید هیات مدیره استقلال می گوید با حمایت از علیرضا منصوریان تیمش می تواند در لیگ موفق باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، حسن زمانی درباره انتصابش به عنوان عضو جدید هیات مدیره استقلال، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد:  به عنوان یک استقلالی در این مدت پیگیر اخبار این تیم بودم. بعد از جابه جایی‌های صورت گرفته در هیات مدیره استقلال به من پیشنهاد داده شد تا عضو هیات مدیره استقلال شوم و با توجه به علاقه‌ای که به این باشگاه دارم این پیشنهاد را قبول کرده‌ام و امیدوارم که بتوانم به این تیم بزرگ و مردمی خدمت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا افشارزاده قرار است از سمتش برکنار شود و هیات مدیره استقلال، مدیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل جدیدی را انتخاب کند و در این صورت رای او چیست، بیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:  ما هنوز جلسه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در هیات مدیره استقلال نداشته‌ایم و باید اجازه دهید تا این جلسه برگزار شود. سپس به سوال شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانم پاسخگو باشم، ولی نظر شخصی من در مورد افشارزاده این است که او از بزرگان ورزش ایران است و ما عملکرد ایشان را قبول داریم و به همین دلیل احترام ویژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای او قائل هستم.

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که با توجه به ارتباطات‌تان در مجلس شورای آیا انتقاداتی که از وزیر ورزش  و جوانان در حوزه استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس صورت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد را منصفانه می‌دانید، بیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:  این بحثی را که شما مطرح کردید در مجلس فعلی مطرح نشده است و با توجه به زحمات وزیر ورزش  و جوانان معتقدم که عملکرد ایشان قابل قبول است.

زمانی در پایان و در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به منصوریان و انتصاب او به عنوان سرمربی استقلال چیست، گفت: منصوریان یکی از مربیان با دانش ما محسوب می‌‌‌‌‌‌‌شود که در مکتب استقلال بزرگ شده و به این تیم تعصب دارد. ما حتما او را مورد حمایت قرار می‌دهیم و امیدواریم که او با استقلال به موفقیت برسد و دل هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران شاد شود.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار