‫خودزنی نافرجام قاتل پس از شلیک مرگ به دو دوست

رکنا: راز قتل دو مرد جوان که حدود یک ماه قبل در شهرستان شباب به قتل رسیده بودند، برملا شد. متهم قصد خودکشی داشت که با اقدام به موقع ماموران به خواسته‌اش نرسید.

26 اردیبهشت امسال، کشف جسد دو مرد جوان به پلیس اعلام شد. به دنبال این خبر ماموران راهی محل شده و با جسد دو مرد جوان که با شلیک گلوله از پا درآمده بودند، مواجه شدند.

تحقیقات نشان می‌داد دو مقتول اهل شهرستان شباب استان ایلام بوده و بدین ترتیب هویت آنها شناسایی شد. تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایات ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی استان ایلام موفق به شناسایی متهم این پرونده شدند.

سردار نورعلی یاری، فرمانده انتظامی استان ایلام در خصوص این خبر گفت: متهم که انگیزه خود را اختلافات فردی با مقتولان اعلام کرده است، قصد خودکشی داشت که موفق به انجام این کار نشد.

یاری با اشاره به کشف اسلحه استفاده شده در این جنایت گفت: متهم به قتل با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی استان شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار