‫قاتل مرد نانوا با لباس خون آلود به بیمارستان رفت + عکس

رکنا: پسری جوان که در نانوایی همکارش را کشته بود خودزنی کرد و وقتی باپیکری خون آلود به بیمارستان رفت بازداشت شد.

ساعت 21:45 شامگاه 29 خردادماه امسال ماجرای درگیری خونین به کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم مخابره شد وبا حضور تیم تجسس پلیس  در محل جنایت واقع در محوطه ی چمن میدان شهید سلمانی و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد که مردی 55 ساله به نام "علی . الف" بر اثر اصابت ضربه چاقوبه ناحیه گردن از پای درآمده است .
بررسی های تخصصی این جنایت با دستور قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب شهرری در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران قرار گرفت وبا وارد عمل شدن  کارآگاهان و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد که مقتول ، کارگر مغازه نانوایی در فاصله چند متری از محل وقوع جنایت است ؛ بنا بر اظهارات شاهد اصلی صحنه جنایت که خود نیز کارگر نانوایی است مقتول دردرگیری با یکی از کارگران جوان نانوایی به نام "مرتضی" به قتل رسیده است .
شاهد صحنه جنایت در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "در ساعت 5/9 شب مرتضی قصد رفتن به خانه اش را داشت که در زمان خروج از مغازه ،دوباره با مقتول درگیری لفظی پیدا کرد که در ادامه ، درگیری شان شدت پیدا کرد و به داخل محوطه میدان کشیده شد ؛ در این زمان مقتول با دسته ی جارو چند ضربه به سمت مرتضی پرتاب کرد که مرتضی نیز با چاقویی که همراه خود داشت ضربه ای را به سمت مقتول پرتاب کرد که چاقو به گردن مقتول برخورد کرد ؛ زمانیکه مقتول روی زمین افتاد ، مرتضی شروع به خودزنی کرد که باعث مجروح شدنش از ناحیه دست و پا شد ؛ قصد گرفتن چاقو از مرتضی را داشتم که او مرا تهدید کرد و در حالیکه دچار خونریزی شدیدی شده بود ، از محل متواری شد " .
با توجه به اظهارات این ردپاها و احتمال مراجعه قاتل به مراکز درمانی بلافاصله طرح مهار به مرحله اجر گذاشته شد و ساعتی پس از ارتکاب جنایت ، مأمورین کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم ، در حالیکه "مرتضی . ر"25 ساله  جهت درمان روی پای راست و کتف دست چپ و جلوگیری از ادامه خونریزی به بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری رفته بود ، او را دستگیر کردند.
همزمان با اجرای طرح مهار توسط مأمورین کلانتری 172 ، کارآگاهان اداره دهم نیز در تحقیقات از محل درگیری اطلاع پیدا کردند که قاتل و مقتول ، هر دو کارگر روزمرد مغازه نانوایی هستند که تنها چند روز از زمان مشغول بکار شدنشان گذشته اما با این وجود و از همان ابتدا ، به دلایل مختلف با هم درگیری داشته اند .
سرهنگ کارآگاه حمـید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت : " با توجه به اعتراف قاتل قرار بازداشت صادر شد و تجسس ها برای رازگشایی از انگیزه وی ادامه دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار