X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫هتک حرمت دختر جوان در برابر دوربین مخفی / دختران جوان به پسر جراح معروف ایرانی نه نمی گفتند +فیلم گفتگو و عکس

رکنا: یک زندانی قدیمی در نقش دکتر معماری در سایت همسر یابی به فریب زنان و دختران دست می زد و پس از کلاهبرداری و سرقت آنان را تهدید به انتشار فیلم های خصوصیشان می کرد.

روز 25فروردین ماه زن 30 ساله ای با مراجعه به کلانتری 123 نیاوران به مأمورین اعلام کرد که از طریق سایت همسریابی با "محمد . م" آشنا شده است که وی با طرح پیشنهاد ازدواج ، اعتماد وی را جلب کرده و پس از گذشت مدت کوتاهی اقدام به کلاهبرداری 250 میلیون تومانی است .
ماجرای این کلاهبرداری با دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه یک تهران برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .
زن فریب خورده در این مرحله به کارآگاهان گفت : " چندی پیش ، در سایت همسریابی با جوانی آشنا شدم که خودش را دارای مدرک دکتری در رشته معماری و همچنین فرزندخوانده یکی از جراحان مطرح کشور در زمینه مغز و اعصاب معرفی کرد ؛ پس از گذشت مدت زمان کوتاهی ، این مرد به من پیشنهاد ازدواج داد و به این شیوه و شگرد اعتماد مرا جلب کرد و در ادامه با فریبکاری دو میلیارد و 500 میلیون ریال پول را به بهانه های مختلف از من گرفت .
وی افزود : " پس از گذشت مدتی وقتی پول هایم را خواستم  محمد با تهدید مدعی شد که اقدام به تهیه فیلم از من کرده و در صورت ادامه پیگیری جهت گرفتن پولِ خود ، او نیز اقدام به انتشار فیلم در شبکه های مجازی خواهـد کرد " .
با توجه به شگرد این مرد شیاد ، پرونده به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که وی از مجرمین سابقه داری است که پیش از این نیز به اتهام کلاهبرداری به همین شیوه و شگرد دستگیر و روانه زندان شده و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دادسرای ناحیه 2 تهران قرار دارد .
در ادامه تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری "محمد . م" ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی به علت ایجاد مزاحمت خیابانی توسط ماموران  کلانتری 101 تجریش دستگیر شده است.
با انتقال "محمد . م"34 ساله  به پایگاه یکم پلیس آگاهی و ادامه ی تحقیقات خانه  مجردی وی در محله امیرآباد شمالی شناسایی و در بازرسی از این محل ، تعداد زیادی گوشی های تلفن همراه سرقتی به دست آمد.
با شناسایی صاحبان گوشی های تلفن همراه و مراجعه این افراد به پایگاه یکم آگاهی مشخص شد که همه مالباختگان ، زنان و دختران جوانی هستند که همگی از طریق شبکه های مجازی بویژه سایت همسریابی با محمد آشنا شدند . 
این زنان پس از مواجهه حضوری با محمد و شناسایی دقیق وی ، در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که وی در زمان قرار ملاقات حضوری با آنها به بهانه های مختلف از جمله داشتن تماس تلفنی فوری اقدام به گرفتن گوشی های تلفن همراه از آنها کرده و با سوء استفاده از اعتماد و غفلت این افراد اقدام به سرقت گوشی های تلفن همراهکرده  و از محل متواری شده است .
سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " در ادامه رسیدگی به پرونده و مواجهه حضوری محمد  با آخرین طعمه اش ، وی به کلاهبرداری ، فریب و همچنین تهدید به انتشار تصاویراین زن در شبکه های مجازی اعتراف کرد .
وی اظهار داشت : " با توجه به اعتراف محمد به شکارهایش در سایت همسریابی  بازپرس پرونده تقاضا کرد تا عکس وی انتشار یابد و زنان و دخترانی که فریب های محمد را خورده اند برای طرح شکایت به  پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر ( مسیر شرق به غرب ) – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه کنند" .

متن گفت و گو تا دقایقی دیگربه این خبراضافه می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار