X بستن تبلیغات
5. Fixed

آیا امکان عرضه ی یک نسخه ی Collector’s Edition از بازی Tekken 7 وجود دارد؟

هم اکنون که باندای نامکو تایید کرده که بازی جدید Tekken 7 بر روی پلتفرم های PC, Xbox One و PS4 ارائه می شود, مردم بسیاری درخواست کردند که یک نسخه ی Collector’s Edition از این بازی نیز ارائه شود.

با وجود این که کاربران بسیاری این درخواست را داشته اند اما تیم سازنده ی بازی هم چنان در حال بررسی آن می باشد و هنوز مشخص نیست این نسخه از بازی حتما ارائه شود.

یکی از طرفداران در توییتر از سازنده ی بازی آقای کاتسوشیرو هارادا پرسید که اگر یک نسخه ی Collector’s Edition از این بازی ارائه شود امکان وجود اکشن فیگوری از شخصیت های Heihachi, Kazuya یا Jin درون آن نیز قرار دارد یا خیر؟

آقای هارادا در پاسخ با این کابر گفت که تیم سازنده باید در این مورد تصمیم بگیرند اما بدیهی است که در صورت ارائه ی این نسخه یک اکشن فیگور هم درون آن قرار می گیرد.

Tekken 7 (15)

با این حال باز هم مشخص نیست که سازندگان قبول می کنند تا نسخه ای کامل با امکانات ویژه هم در اختیار طرفداران Tekken 7 قرار دهند یا خیر. باندای نامکو نیز در حال حاضر تمرکز بیشتر خود را بر روی ساخت این بازی گذاشته است و زمان بیشتری برای این کار نیاز دارد.

طبق توضیحات این شرکت, تیم سازنده ی Tekken 7 نمی خواهد یک بازی ناقص به کابران ارائه کند به همین دلیل زمان بیشتری برای توسعه ی یک حالت داستانی کامل برای آن نیاز دارند. علاوه بر آن, بیش از ۲۰ کاراکتر مبارز در Tekken 7 وجود دارد که باید بر روی مدل و مبارزات آن ها کار شود که برای این کار نیاز به زمان بیشتری می باشد.

بازی جدید Tekken 7 برای انتشار در اوایل سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است و به همراه یک حالت داستانی و هم چنین محتویات قوی و برجسته ای ارائه می شود. در این بین شخصیت محبوب Akuma نیز به این بازی جدید اضافه شده و سازندگان نهایت سعی خود را می کنند تا Tekken 7 در نهایت مورد پسند تمامی طرفداران خود قرار بگیرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار