تحویل سیگاربه خرده فروشان فاقد مجوز قطع میگردد

تحویل سیگاربه خرده فروشان فاقد مجوز قطع میگردد رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور خطاب به واردکنندگان و تولیدکنندگان سیگار تاکید کرد : دارندگان مجوزهای توزیع کشوری و استانی طرف قرارداد آنها ‌موظفند، سیگار و محصولات دخانی را صرفا' به خرده‌فروشان دارای پروانه بفروشند .

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور خطاب به واردکنندگان و تولیدکنندگان سیگار تاکید کرد : دارندگان مجوزهای توزیع کشوری و استانی طرف قرارداد آنها ‌موظفند، سیگار و محصولات دخانی را صرفا" به خرده‌فروشان دارای پروانه بفروشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران ، علی اصغر رمزی اظهار داشت : واردکنندگان و تولیدکنندگان سیگار ی که دارای مجوز هستند ، ملزم به فروش  سیگار و محصولات دخانی به خرده‌فروشان دارای  پروانه  هستند در غیر اینصورت از ابتدای تیرماه سال جاری با آنها برخورد قانونی خواهد شد  و مجوز توزیع استانی آنها توسط مرکز ابطال می شود .
وی ضمن بیان این مطلب تصریح کرد : علاوه بر تولیدکنندگان و واردکنندگان ، عوامل توزیع عمده آنها ( کشوری و استانی ) ملزم به توزیع محصولات خود مابین خرده فروشان هستند.
رمزی گفت : کسانی که  پروانه خرده فروشی محصولات دخانی و سیگار را دریافت کرده اند و خرده فروشانی که پروانه مذکور ا دریافت نکرده اند، امکان دریافت سیگار و محصولات دخانی را از توزیع کنندگان و عمده فروشان ندارند.
لازم به یادآوری است : از چندماه قبل پروانه خرده فروشی برای واحدهای صنفی تابع 3 اتحادیه سوپرمارکت، خواربار و سقط فروش از طریق سامانه برخط iranianasnaf.ir  در حال پیگیری و صدور می‌باشد .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار