"طرح نسخه‌های شفابخش رمضان"

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، علی داودیان درباره احیاگران نادر "طرح نسخه‌های شفابخش رمضان " در ماه نزول رحمت اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با تولیت آستان مقدس امامزاده صالح، روزه داران در روزهای منتهی به شب‌های پر برکت قدر، از روز پانزدهم رمضان مصادف با تولد حضرت امام حسن مجتبی (ع) تا روز بیست و یکم مصادف با شهادت امیرالمومنین (ع) از ساعت 18 الی 22 ( 6 عصر تا 10 شب ) می‌توانند در صحن مبارک این امامزاده خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی این بنیاد را بدون محدودیت سن، ملیت، و جنسیت به‌صورت رایگان دریافت کنند.

مدیرعامل بنیاد بیماری‌های نادر ایران ادامه داد: در این طرح خدماتی همچون ارتوپدی، مغز و اعصاب، زنان، روانپزشکی، داخلی و عفونی، ژنتیک و ... ارائه می‌شود.

داودیان از روزه دارانی که تحت پوشش بیمه‌های درمانی هستند خواست، قبل از خروج از منزل، دفترچه‌های بیمه خود را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز به دارو یا خدمات تصویربرداری پزشکی بتوانند از آن استفاده کنند.

مدیرعامل بنیاد بیماری‌های نادر ایران خاطرنشان کرد: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند با شماره تلفن 66591859 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار