X بستن تبلیغات
5. Fixed

دختری که از نابغه فیزیک به سارق بانک تبدیل شد! +عکس -آکا

آکاایران: این زن ۲۹ ساله که کارمند دانشگاه است قرار بود به زودی مدیر شود اما به اتهام سرقت ۴ بانک محلی روانه زندان شد.

,[categoriy]

دختری که از نابغه فیزیک به سارق بانک تبدیل شد! +عکس -آکادختری که از نابغه فیزیک به سارق بانک تبدیل شد! +عکس -آکا

آکاایران: دختری که از نابغه فیزیک به سارق بانک تبدیل شد! +عکس

به گزارش آکاایران: کریستال لیتل” دستیار مدیر دانشگاه کنتاکی است و این روزها به اتهام سرقت در دادگاه و بازداشتگاه حضور دارد.
پلیس بعد از بازداشت او به اتهام سرقت از یک بانک نزدیک دانشگاه متوجه شباهت مشخصات وی با یک سارق زنجیره ای بانک شد که در سال ۲۰۱۰ فعالیت میکرد و تصاویری از وی در دست پلیس موجود بود. این سارق در آن سال از ۳ بانک سرقت کرده بود اما پلیس موفق نشده بود او را دستگیر کند.
یک شاهد مشخصات دقیقی از خودروی سارق بانکها در اختیار پلیس قرار داده بود که با خودروی “لیتل” کاملا مطابقت دارد.
گفته شده است حقوق سالیانه این خانم حدود ۳ هزار دلار است اما او مشکلات زیاد اقتصادی و خانوادگی دارد که احتمالا عامل اصلی انگیزه وی برای سرقت است.
مدیر دانشگاهی که وی در آن شاغل است در این رابطه میگوید ” حتی یک میلیون سال دیگر من باور نمیکنم که او درگیر چنین ماجرایی باشد. او میتوانست در مورد مشکلاتش با دوستانش صحبت کند و از آنان درخواست کمک نماید. او سالهاست خانواده اش را در شرایط سخت حمایت میکند و این واقعا دردناک است که انسان مهربانی چون او درگیر مسئله ای به این بزرگی باشد.
این دختر در سال ۲۰۰۶ به عنوان نابغه فیزیک از دانشگاه فارغ التحصیل شد و به قدری با استعداد و باهوش بود که خیلی زود توانست پله های ترقی را طی کرده و به دستیاری مدیر دانشگاه برسد اما امروز این نابغه در انتظار رای دادگاه است و شاید تا مدتها پشت میله های زندان بماند.

,[categoriy] ,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار