X بستن تبلیغات
5. Fixed

اقدام بسیار عجیب یک زن پس از حکم طلاق همسرش + عکس -آکا

آکاایران: زن دلشکسته ای که همسرش از او جدا شده بود با تخریب دادگاهی که حکم طلاق او و همسرش را صادر کرد سعی در نشان دادن اعتراضش به این حکم داشت.
این زن به دلیل تخریب دادگاهی در فلوریدا با نقاشی کردن قلب های شکسته و نوشتن درخواست برای بازگشت همسرش روی دیوارهای دادگاه بازداشت شد.

,[categoriy]

اقدام بسیار عجیب یک زن پس از حکم طلاق همسرش + عکس -آکااقدام بسیار عجیب یک زن پس از حکم طلاق همسرش + عکس -آکا

آکاایران: اقدام بسیار عجیب یک زن پس از حکم طلاق همسرش + عکس

به گزارش آکاایران: این زن ۳۵ ساله چندی پیش در این دادگاه از همسرش جدا شد و قاضی حکم طلاق را به خواسته همسرش که مدعی بود این زن از نظر روانی دچار مشکل است صادر کرده بود . همسر او عنوان کرده بود کارهای این زن به قدری عجیب است که او دیگر نمیتواند در کنار وی زندگی کند

کارمندان این ساختمان قضایی وقتی صبح زود برای حضور درمحل کار خود به این مکان رسیدند مشاهده کردند که تمام دیوارهای این ساختمان دولتی ۳۵۰ میلیون دلاری با رنگ بنفش نقاشی شده است . این نقاشی ها شامل عکس قلبهای شکسته و پیامهای این خانم به شوهرش برای بازگشت به زندگی بود. او همچنین روی پیاده رو و ساختمانهای مقابل این دادگاه هم نقاشی کشیده است.
با تماس کارمندان با نیروی پلیس و پیگیری این زن متهم شناخته شده و بازداشت شد اما پلیس اعلام کرده است وی از نظر روانی دچار مشکل است و به همین دلیل قرار است او را به یک آسایشگاه روانی منتقل کنند

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار