تاسف سانتوس از نتیجه کسب شده برابر اتریش

فرناندو سانتوس از توقف تیمش برابر اتریش اظهار تاسف کرد و همزنان می گوید تیمش برای صعود از گروه بدون امید نیست.

به گزارش ایسنا، در آخرین دیدار از دور دوم مرحله گروهی یورو 2016 یک دیدار در پارک دو پرنس پاریس برگزار شد که در این بازی بین پرتغال و اتریش دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال بعد از توقف تیمش برابر اتریش گفت: شناخت خوبی از حریف داشتیم و با برنامه در زمین حاضر شدیم. تیم برتر میدان بودیم و در هر دو نیمه فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم کمه با بی دقتی از دست دادیم. نتوانستیم برتری مان را در این بازی بر حریف به گل تبدیل کنیم. با این حال باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی بعدی خودمان در گروه باشیم. تیم ما بدون شانس نیست و می تواند از گروه صعود کند.

سرمربی پرتغال در ادامه گفت: ما به توانایی خودمان ایمان داریم و مطمئن هستیم اگر فرصت هایی را که خلق می کنیم به گل تبدیل کنیم می توانیم به برتری برسیم. عادلانه یا ناعادلانه این فوتبال است. خیلی موقعیت در این دو دیدار از دست داده ایم و باید تمرکزمان را بیشتر کنیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار