پرداخت غرامت به مشتریان توسط میتسوبیشی موتور

شرکت میتسوبیشی موتور اعلام کرد به هر یک از مالکان ژاپنی خودروهایی که در بهره‌وری سوخت آنها اغراق شده است مبلغ ۱۰۰ هزار ین(۹۶۰ دلار) غرامت می‌پردازد.

پرداخت غرامت به مشتریان توسط میتسوبیشی موتور

به گزارش اخبار خودرو ،شرکت میتسوبیشی موتور اعلام کرد به هر یک از مالکان ژاپنی خودروهایی که در بهره‌وری سوخت آنها اغراق شده است مبلغ ۱۰۰ هزار ین(۹۶۰ دلار) غرامت می‌پردازد. به گزارش دیترویت نیوز، این خودروساز ژاپنی اعلام کرد مبلغ ۹۱۳ میلیون دلار برای پوشش هزینه‌های دستکاری در بهره‌وری سوخت خودروها، ازجمله خودروی مینی ایی‌کی که از سال ۲۰۱۳ در ژاپن فروخته شده، کنار گذاشته است. این شرکت همچنین مبلغ ۲۹۰ دلار برای پرداخت غرامت به مالکان مدل‌های دیگر میتسوبیشی درنظر گرفته است. خودروهای مینی مدل‌های کوچکی هستند که در ژاپن بسیار محبوب هستند و عمدتا بهره‌وری سوخت بالایی دارند. در ماه‌های اخیر شرکت میتسوبیشی اعتراف کرد طی دهه‌ها به‌طور سیستماتیک در آزمایش بهره‌وری سوخت بسیاری از مدل‌ها تقلب کرده است. این شرکت اعلام کرد در مدل‌های فروخته شده در بازارهای خارجی تقلبی صورت نگرفته است. این مساله موجب شد شرکت نیسان موتور به‌منظور نجات میتسوبیشی ۳۴ درصد از سهام این شرکت را خریداری کند.

پرداخت غرامت به مشتریان توسط میتسوبیشی موتور

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار