برگزاری نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از ساعت 16:00 و با حضور کلیه اعضا برگزار و موارد زیر مطرح شد:

-اعضای هیات رئیسه فدراسیون شهادت مهدی طهماسبی-داور فوتبال کشور را که در سوریه و در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به فیض عظیم شهادت نائل آمد، به جامعه داوری، فوتبال کشور و خانواده وی تسلیت گفتند.

-مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گزارشی از روند انتقال باشگاه نفت و مخالفت سازمان لیگ برتر با این انتقال را به اعضای هیات رئیسه ارائه کرد.

-سید رضا افتخاری، رئیس کمیته فوتسال ضمن حضور در هیات رئیسه فدراسیون، گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه‌های این کمیته برای سال آتی را ارائه کرد.
-رئیس فدراسیون فوتبال گزارشی از آخرین وضعیت و برنامه‌های تیم‌های ملی فدراسیون طی ماه های آتی را ارائه کرد.

-فریدون معینی، سرپرست کمیته جوانان ضمن حضور در هیات رئیسه فدراسیون گزارشی از فعالیتهای کمیته جوانان، برنامه های این کمیته و همچنین روند انتخاب سرمربی تیم ملی نوجوانان را ارائه و مقرر شد تا در اسرع وقت سرمربی تیم ملی نوجوانان به هیات رئیسه فدراسیون ارائه شود.

این در حالی است که طلسم انتخاب دبیرکل و نایب رئیس نشکست و همچنان این موضوع در هاله‌ای از ابهام باقی ماند.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار