خط قرمز ویسی روی نام محرم

محرم نویدکیا جایی در تیم عبدالله ویسی در لیگ شانزدهم ندارد.

کاپ: محرم نویدکیا جایی در تیم عبدالله ویسی در لیگ شانزدهم ندارد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با عبدالله ویسی این روزها برای حضور در لیگ شانزدهم آماده می شود. چند روز پیش، ویسی، لیست خروجی تیمش را اعلام کرد. در بین اسامی اعلام شده نام محرم نوید کیا به چشم نخورد. همین مساله باعث شد خیلی ها امیدوار باشند تا ستاره محبوب طلایی پوشان به این تیم برگردد.

اما واقعیت چیز دیگری است. لیست ویسی برای لیگ جدید بسته شده است و18 بازیکن بزرگسال تیم مشخص شده اند. حسین پاپی، رسول نویدکیا، حسین فاضلی، علی حمودی، محمدعلی احمدی، شجاع خلیل زاده، امین جهان عالیان، سعید قائدی فر تمدیدهای سپاهان هستند و جلال الدین علی محمدی، طالب ریکانی، لی اولیویرا، محمود قائد رحمتی، موسی کولیبالی، میرهادی میرجوان، پدرو اولیویرا، مهرداد محمدی، دنیل نوروزی و سیدینیو نفرات جدید سپاهان هستند.

سپاهان 8 جای خالی برای جذب بازیکن زیر 23 سال دارد که ویسی قرار است از بین حدود 17، 18 بازیکن، این نفرات را انتخاب کند. بدین ترتیب دیگر جایی برای محرم نویدکیا و حتی شیمبا در سپاهان نیست.

باید دید واکنش هواداران سپاهان در این قبال چه خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار