X بستن تبلیغات
5. Fixed

آل‌اسحاق: صورتجلسه واگذاری نفت را امضا نکردم چون باید براساس قوانین پیش می‌رفتیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازرس قانونی باشگاه نفت‌ تهران عنوان کرد که به عنوان ناظر و بازرس صورتجلسه واگذاری باشگاه نفت را امضا نکرده چون کار باید براساس قوانین پیش می‌رفته است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسین آل‌اسحاق درباره اینکه گفته می‌شود در کمیته واگذاری باشگاه نفت به همراه عماد حسینی صورتجلسه واگذاری امتیاز این باشگاه به ملوان را امضا نکرده‌اند، اظهار داشت: بله چنین چیزی صحت دارد و آن را امضا نکرده‌ام. شنیده‌ام عماد حسینی هم این صورتجلسه را امضا نکرده است. بنده حق رای نداشتم، اما به عنوان بازرس قانونی و ناظر، صورتجلسه را امضا نکردم چون اعتقاد داشتم باید براساس قوانین و مقررات پیش می‌رفتیم.

وی افزود: پیش از این گفته بودم دستورالعمل برای واگذاری امتیاز باشگاه به شهرستان وجود ندارد، اما با مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مبنی بر منع انتقال تیم‌ها به استان‌های دیگر، این مشکل برطرف شد و عملا امکان انتقال نفت به انزلی وجود نداشت. نظرم این بود باید بر اساس دستورالعمل پیش می‌رفتیم اما دوستان گفتند ما موسسه خصوصی هستیم و خودمان کار را انجام می‌دهیم. با توجه به این مسئله، صورتجلسه را امضا نکردم. از طرفی ما بحث بازپرداخت تعهدات‌مان را داشتیم و باید مطالبات بازیکنان پرداخت می‌شد. دوستان عنوان کردند که این موضوع را برعهده خریدار بگذاریم.

بازرس قانونی باشگاه نفت‌تهران در واکنش به این موضوع که چرا با وجود دستور وزیر نفت برای تسویه مطالبات اعضای باشگاه نفت این کار صورت نگرفت، گفت: بله، وزیر نفت چنین دستوری داشت اما در عمل دوستان به این موضوع توجه نکردند.

آل‌اسحاق در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد حمید گرشاسبی به عنوان نماینده وزارت ورزش دستورالعمل وزیر را اجرا نکرد و اینکه مگر او به قوانین ورزشی در مورد انتقال امتیاز باشگاه‌ها اشراف ندارد، تصریح کرد: هر کسی بر اساس مسئولیت خودش صحبت کند.

وی در مورد اینکه آیا با این شرایط امکان واگذاری وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: این بحث وجود دارد که اجماع مدنظر باشد یا نظر اکثریت اعضا. در کمیته قرار بود اجماع لحاظ شود نه اکثریت وگرنه دیگر کمیته معنایی نداشت و دو نفر آن را امضا می‌کردند. ضمن اینکه این نکته نیز وجود دارد که امتیاز باشگاه را با قیمت بالاتری بفروش برسانیم چون چک‌ دادن، تضمینی برای پرداخت رقم‌های چک و پایبندی به تعهدات مالی نیست و اگر چک‌ها پاس نشود تکلیف چه خواهد شد؟

بازرس قانونی باشگاه نفت‌تهران تاکید کرد: بازیکنان، کادرفنی و عوامل ملوان طلب زیادی از این باشگاه دارند و این مسئله ما را نگران کرده است. بحث بعدی نظر شخصی‌ام به عنوان بازرس قانونی باشگاه نفت است. اینکه کسی که پیشنهاد کمتری برای خرید امتیاز نفت می‌دهد زودتر به مطالباتش می‌رسد یا کسی که پول بیشتری داده اما به مطالبات نمی‌رسد. دوستان می‌گویند این مسائل به ما ارتباطی ندارد اما من بازرس موسسه هستم. این تصمیم حفظ تیم نفت نیست بلکه، از بین رفتن نفت است. این مسئله برخلاف نظر وزیر نفت است.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار