کشف جسد یکی از مفقودان انفجار منطقه شهران

ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: جسد یکی از 2 کارگری که در حادثه دیروز شهران مفقود شده بودند کشف شد.
او افزود: شعله های آتش به علت موج انفجار به همان میزانی که در سطح زمین وجود داشت به عمق زمین نیز نفوذ کرده بود و موجب تخریب و ریختن آوار و ورود آب با حجم بالا به داخل تونل متروموجب کندی در جستجوی مفقودان حادثه شده بود.

جزئیات مرگ راننده لودر در حادثه انفجار شهران

بر اساس گزارش میزان، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران جزئیات حادثه رخ داده برای راننده لودر در حادثه انفجار شهران را تشریح کرد.
اقبال شاکری گفت: روز گذشته خبر فوت 2 کارگر مترو در حین حادثه انفجار خط لوله شمال غرب تهران منتشر شد. وی افزود: این خبر بر مبنای اظهارنظرهای پیمانکاران منتشر شد و با بررسی های بیشتر مشخص شد که تنها یک نفر در این حادثه در زیر آوار محبوس شده است. رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جزئیات محبوس شدن راننده لودر در زیر آوار اظهارکرد: راننده لودر زمانی که صدای انفجار را شنیده برای خارج کردن لودر به سمت تونل حرکت کرده و همان زمان نیز در زیر آوار محبوس می شود. شاکری با بیان اینکه « تجسس ها برای یافتن جسد راننده لودر همچنان ادامه دارد» تصریح کرد: با توجه به مدت زمانی که از حادثه گذشته، بدون شک راننده لودر در این حادثه جان خود را از دست داده اما به دلیل وجود آب زیاد در گودال، هنوز جسد وی پیدا نشده است.

وی ادامه داد: تا شب گذشته با نظارت نماینده دادستانی، کار تخلیه آب انجام شد و نیروهای امدادی در تلاش بودند تا آب را با استفاده از 2 پمپ خارج کنند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نظارت های صورت گرفته شده به منظور پر شدن گودال حفر شده در حادثه ترکیدگی لوله شمال غرب تهران اذعان کرد: در حال حاضر اقدامات برای پر شدن گودال موجود در منطقه با نظارت نیروهای شهرداری تهران در حال انجام است و زمانی که این گودال به طور کامل پر شود شرایط برای اتصال کامل گاز در منطقه مهیا خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار