Xبستن تبلیغات

اقدام غیر اخلاقی یک دختر 18 ساله برای درمان مادرش +عکس -آکا

آکاایران: چندی پیش خبری مبنی بر خودفروشی دختری ۲۰ ساله از برزیل به گوش میرسید که جنجالی بسیاری در رسنه ها بپا کرد ، اکنون دختر دیگری به نام “ربکا برناردو” در اقدامی مشابه در حال تلاش برای جمع آوری پول جهت مداوای مادر زمین گیرش است.

,[categoriy]

اقدام غیر اخلاقی یک دختر 18 ساله برای درمان مادرش +عکس -آکااقدام غیر اخلاقی یک دختر 18 ساله برای درمان مادرش +عکس -آکا

آکاایران: اقدام غیر اخلاقی یک دختر 18 ساله برای درمان مادرش +عکس

به گزارش آکاایران: او که این اقدام خود را یوتویوب اعلام کرده است میگوید به محض اینکه تولد ۱۸ سالگی ام به پایان رسید تصمیم گرفتم ایده ام را عملی کنم تا مادر مریضم درمان شود.
او میگوید : روشهای گوناگونی را برای پیدا کردن یک شغل آبرومند امتحان کردم. برای مدت زیادی در یک رستوران خدمتکار بودم اما حقوق این کار فقط به اندازه خورد و خوراک من و مادرم بود ولی ما برای نگهداری مادرم که کاملا زمین گیر است یک پرستار دائم نیاز داریم.
به گفته همسایه ها این خانواده هیچ کس را ندارند تا به آنها کمک کنند. مادر او در مصاحبه اش با رسانه ها اعلام کرده است از این کار دخترش راضی نیست و به نظر او این کار تن فروشی است و هیچ توجیهی ندارد.
در برزیل این کار دختران قانونی است و کسی نمیتواند مانع آنها شود. این دختر میگوید تنها یک بار این کار را خواهد کرد و بعد از آن زندگی خوبی را خواهد داشت .

,[categoriy] ,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار